-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Питна вода- ID: UA-2026-09-03-004448-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277904
ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно та крупи- ID: UA-2026-09-03-004444-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277900
Спеціальна школа в м.Костопіль Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 21087643ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
транспортні послуги- ID: UA-2026-09-03-004431-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277898
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ГАНДБОЛУ "КАРПАТИ" ЄДРПОУ: 22111026ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі сухі; 15890000-3 – Продукти харчування та сушені продукти різні за ДК 021:2015 Єди...×-
Дріжджі сухі; 15890000-3 – Продукти харчування та сушені продукти різні за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника (15898000-9 – Дріжджі)
- ID: UA-2026-09-03-004445-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277897
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НЕДОБОЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41083319ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кнауф уніфлот, акрил-путс старт, грунтовка церазіт- ID: UA-2026-09-03-004429-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277896
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44086553ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття мосту по вул. Джерельна в селищі Нова Водолага Харківс...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття мосту по вул. Джерельна в селищі Нова Водолага Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-09-03-004439-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277895
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради ЄДРПОУ: 41826564ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
древко для прапора- ID: UA-2026-09-03-004428-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277893
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ , НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02221314ДК 021:2015: 35821100-6 ФлагштокиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з попереднього, повторного періодичного профілактичного медичного огляду працівник...×-
Послуги з попереднього, повторного періодичного профілактичного медичного огляду працівників
- ID: UA-2026-09-03-004433-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277892
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43311807ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Функціональне навчання у сфері цивільного захисту з видачею посвідчення встановленого зраз...×-
Функціональне навчання у сфері цивільного захисту з видачею посвідчення встановленого зразка
- ID: UA-2026-09-03-004443-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277891
Комунальний заклад "Ніжинський фаховий медичний коледж" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02011717ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44810000-1 Фарби- ID: UA-2026-09-03-004432-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277888
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники та освітлювальна арматура- ID: UA-2026-09-03-004424-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277887
Відділ освіти Таращанської міської ради ЄДРПОУ: 44035446ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних...×-
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-09-03-004420-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277886
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3002 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08682683ДК 021:2015: 66516100-1 Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспортуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 09.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуги з відеозйомки та...×-
Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуги з відеозйомки та підготовки матеріалів для публікації в соцмережах)
- ID: UA-2026-09-03-004426-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277885
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЄЗС ДК 021:2015 44620000-2 - Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх дета...×-
ЄЗС ДК 021:2015 44620000-2 - Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі; Радіатори та комплектуючі для системи опалення для Верхньопетровецького ліцею №1
- ID: UA-2026-09-03-004425-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277884
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Петровецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області ЄДРПОУ: 44026101ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЄЗС ДК 021:2015 44530000-4 - Кріпильні деталі; Дюбель для Верхньопетровецького ліцею №1- ID: UA-2026-09-03-004423-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277881
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Петровецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області ЄДРПОУ: 44026101ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -