-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання кисню- ID: UA-2026-08-31-002971-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236269
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31948866ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі даху у школі мистецтв с.Германівка Обухівської міської ради Київ...×-
Поточний ремонт покрівлі даху у школі мистецтв с.Германівка Обухівської міської ради Київської області за адресою Київська обл.. Обухівський р-н. с. Германівка вул.. Андрія Михайлюка 2
- ID: UA-2026-08-31-002973-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236268
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт санвузлів приміщення Хмельницького закладу дошкільної освіти №6 "Коло...×-
Поточний ремонт санвузлів приміщення Хмельницького закладу дошкільної освіти №6 "Колобок" Хмельницької міської ради по вул. Львівське шосе, 43/2 в м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-31-002972-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236267
КП Хмельницький заклад дошкільної освіти № 6 "Колобок" Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 26216000ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт дренажної системи- ID: UA-2026-08-31-002970-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236266
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЗЕЛЕНТРЕСТ" ЄДРПОУ: 31185820ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція призначена для відзначення та нагородження- ID: UA-2026-08-31-002961-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236264
ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі»- ID: UA-2026-08-31-002957-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236263
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №6 "ЗІРОЧКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35787004ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пам’ятна плакетка гравертон на дерев’яній основі- ID: UA-2026-08-31-002963-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236262
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття проїзду від вул. Залізничної до вул. Вокзальної в міст...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття проїзду від вул. Залізничної до вул. Вокзальної в місті Первомайськ Миколаївської області
- ID: UA-2026-08-31-002945-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236261
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Робочі рукавиці- ID: UA-2026-08-31-002959-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236260
ЛАНОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЮРІЯ КОВАЛЯ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24622284ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Пульт дистанційного керування безпілотним літальним апаратом RadioMaster TX15 Radio Contro...×-
Пульт дистанційного керування безпілотним літальним апаратом RadioMaster TX15 Radio Controller ELRS / M2
- ID: UA-2026-08-31-002955-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236257
Військова частина А7040 ЄДРПОУ: 26623709ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 06.09.26 11:23)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт фасадів, пожежних драбин, вимощення будівлі літ. "А-2" Феські...×-
Капітальний ремонт фасадів, пожежних драбин, вимощення будівлі літ. "А-2" Феськівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Золочівської селищної ради за адресою: Харківська область, Богодухівський район, с-ще М.Феськи, вул. Центральна,5. Коригування." (ДК 021:45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-31-002966-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236255
Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради ЄДРПОУ: 42264877ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-08-31-002960-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236254
Сереховичівська сільська рада ЄДРПОУ: 04332851ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Омивач скла 5л- ID: UA-2026-08-31-002965-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236251
Холминська селищна рада Корюківського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412596ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки- ID: UA-2026-08-31-002954-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236250
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38644773ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-08-31-002949-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236247
Сугаківський ліцей Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 26220124ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -