-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
картопля- ID: UA-2026-09-03-008490-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281895
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб від гризунів Щелкунчик 500г зерно- ID: UA-2026-09-03-008485-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281892
Ковельська районна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 00692498ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шкребок кухонний, губка кухонна, серветки для скла (мікрофібра)- ID: UA-2026-09-03-008489-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281891
Львівське комунальне ремонтно-аварійне підприємство ЄДРПОУ: 19339008ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Косильна головка AutoCut C 26-2- ID: UA-2026-09-03-008488-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281889
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379924ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:15840000-8 "Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби" (цуке...×-
код ДК 021:2015:15840000-8 "Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби" (цукерки Любімов Prestige асорті, 286г)
- ID: UA-2026-09-03-008468-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281888
Управління культури Кам'янської міської ради ЄДРПОУ: 45183733ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетка 2-на,трійник 20- ID: UA-2026-09-03-008462-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281887
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42640282ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка на кран -6 шт; заглушка резинова в бачок унітазу-6 шт- ID: UA-2026-09-03-008469-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281886
ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проектно-кошторисної документації з отриманням Експертного звіту (Позитивного) по...×-
Розробка проектно-кошторисної документації з отриманням Експертного звіту (Позитивного) по об'єкту: «Нове будівництво ділянки водопроводу з приєднанням до центральної системи водопостачання та водовідведення міської водопровідної мережі, для забезпечення водопостачання та водовідведення нежитлової будівлі за адресою: Сумська область, м. Ромни, вул. Соборна, буд. 40»
- ID: UA-2026-09-03-008475-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281883
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області ЄДРПОУ: 21108013ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2026-09-03-008477-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281882
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з лабораторних досліджень питної води (ДК 021:2015 - 71900000-7 Лабораторні послуг...×-
Послуги з лабораторних досліджень питної води (ДК 021:2015 - 71900000-7 Лабораторні послуги)
- ID: UA-2026-09-03-008473-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281881
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:39520000-3 готові текстильні вироби (чохол з тентової тканини ПВХ (3250x300х21...×-
ДК 021:2015:39520000-3 готові текстильні вироби (чохол з тентової тканини ПВХ (3250x300х2100 мм) із застібками та еспандером ля фіксації на конструкції)
- ID: UA-2026-09-03-008467-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281878
ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медалі та кубки- ID: UA-2026-09-03-008466-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281874
Відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради ЄДРПОУ: 44018352ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні засоби для енергетичного обладнання- ID: UA-2026-09-03-008465-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281873
КП "Харківські теплові мережі" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги інтернет-провайдера за користування Інтернетом- ID: UA-2026-09-03-008464-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281872
Вапнярська селищна рада ЄДРПОУ: 04325911ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-03-008463-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281871
Комунальний заклад "Піщанобрідський академічний ліцей" Піщанобрідської сільської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360418ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -