-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна (крани, муфти, ізоляція для труб та інше)- ID: UA-2026-09-02-006753-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265550
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 4" ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА ЄДРПОУ: 38960345ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі встановлення систем кондиціювання повітря- ID: UA-2026-09-02-006757-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265549
Комунальне підприємство "Томаківська центральна районна лікарня" Томаківської селищної ради ЄДРПОУ: 01989450ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоматичний біохімічний аналізатор- ID: UA-2026-09-02-006724-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265547
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Херсонській області" ЄДРПОУ: 08734569ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 14:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа горохова шліфована, колота, жовта, першого ґатунку, фасування 0,7-1 кг- ID: UA-2026-09-02-006737-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265543
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987445ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з просочування деревини- ID: UA-2026-09-02-006749-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265541
Андрушівський міський центр розвитку дитини "Дюймовочка" ЄДРПОУ: 26479282ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
запасні частини- ID: UA-2026-09-02-006748-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265540
КНП ГСР "Грунський Центр ПМСД" ЄДРПОУ: 41479671ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів- ID: UA-2026-09-02-006739-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265539
КЗ "Ветеранський Простір" Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 45597806ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
миючі засоби- ID: UA-2026-09-02-006728-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265538
КП ВОЛОЧИСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ТЕПЛОВИК» ЄДРПОУ: 14151820ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лак 0,7 кг- ID: UA-2026-09-02-006745-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265535
КП ВОЛОЧИСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ТЕПЛОВИК» ЄДРПОУ: 14151820ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
рамка,грамота- ID: UA-2026-09-02-006740-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265533
Відділ молоді та спорту Глухівської міської ради ЄДРПОУ: 37437342ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олії та тваринні і рослинні жири- ID: UA-2026-09-02-006735-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265531
КРЕМЕНЧУЦЬКА ГІМНАЗІЯ №9 КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23553925ДК 021:2015: 15400000-2 Олії та тваринні і рослинні жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4- ID: UA-2026-09-02-006750-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265530
КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 34836909ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Формування топографiчного плану дiлянки в масштабi М1:500, для розробки проектної документ...×-
Формування топографiчного плану дiлянки в масштабi М1:500, для розробки проектної документації по встановленню блочно-модульної котельні
- ID: UA-2026-09-02-006736-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265529
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 71000000-8 Архітектурні, будівельні, інженерні та інспекційні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (хліб цільнозерновий)- ID: UA-2026-09-02-006725-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265528
ЯВОРНИЦЬКИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК №3 "БДЖІЛКА" ЯВОРНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36418456ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціалізована хімічна продукція- ID: UA-2026-09-02-006730-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265527
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -