-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
про надання послуг із здійснення заходів професійної адаптації- ID: UA-2026-09-03-006562-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279999
Управління з питань ветеранської політики Рівненської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 46402231ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
цукор ванільний 8г- ID: UA-2026-09-03-006557-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279996
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15831000-2 ЦукорАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі (замок навісний)- ID: UA-2026-09-03-006559-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279994
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-03-006554-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279993
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунт-субстрат Щедра земля 50л- ID: UA-2026-09-03-006558-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279992
ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМ.ГЕОРГІЯ ВОРОНОГО ПРИЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33358330ДК 021:2015: 14212400-4 ҐрунтАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та встановлення генераторних установок на локаціях АБ...×-
Послуги з технічного обслуговування та встановлення генераторних установок на локаціях АБ «УКРГАЗБАНК» в Дніпропетровській області (https://zakupivli.pro/commercial/tenders/r-ua-2026-08-10-1000027-k)
- ID: UA-2026-09-03-006563-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279989
ПАТ "АБ "УКРГАЗБАНК"" ЄДРПОУ: 23697280ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Приправи- ID: UA-2026-09-03-006542-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279987
Відділ освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради ЄДРПОУ: 40237003ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторний компресор, акумуляторна батарея, зарядний пристрій (код згідно ДК 021:2015-4...×-
Акумуляторний компресор, акумуляторна батарея, зарядний пристрій (код згідно ДК 021:2015-42120000-6 - Насоси та компресори)
- ID: UA-2026-09-03-006550-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279986
КП "Полтава-сервіс" Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 30191518ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цементно-піщана суміш, деревозахисний засіб, перетворювач іржі- ID: UA-2026-09-03-006551-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279984
львівський обласний центр олімпійської підготовки із зимових видів спорту м. Новояворівськ ЄДРПОУ: 36383616ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-консультативні послуги з налаштування поштового з'єднання- ID: UA-2026-09-03-006545-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279982
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнери для паковання інфекційно небезпечних відходів- ID: UA-2026-09-03-006547-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279981
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-03-006546-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279979
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ЗАРІЧНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36550008ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Акумуляторні батарея для БПЛА- ID: UA-2026-09-03-006514-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279978
Військова частина А2615 ЄДРПОУ: 26606616ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
пральний порощок GALA- ID: UA-2026-09-03-006541-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279977
КП "Аква-сервіс" Великоберезовицької селищної ради ЄДРПОУ: 38248545ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційні послуги (код ДК 021:2015 - 64210000-1 (64216210-8 - додаткові інформаційні по...×-
Інформаційні послуги (код ДК 021:2015 - 64210000-1 (64216210-8 - додаткові інформаційні послуги)) щодо організації та проведення процедури відкритих торгів та запиту пропозицій постачальників з використанням електронної системи закупівель «Prozorro»
- ID: UA-2026-09-03-006540-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279975
ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАктивна -