-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хомути- ID: UA-2026-09-03-003799-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277261
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційний стенд військово- патріотичного спрямування- ID: UA-2026-09-03-003796-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277260
Виконавчий комітет Радомишльської міської ради ЄДРПОУ: 04053358ДК 021:2015: 39294100-0 Інформаційна та рекламна продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насоси шестеренні- ID: UA-2026-09-03-003792-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277253
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із заміни ущільнювачів металопластикових вікон в АЗПСМ с. Сокільники за адресою Ль...×-
Послуги із заміни ущільнювачів металопластикових вікон в АЗПСМ с. Сокільники за адресою Львівська область, Львівський район, с. Сокільники, вул. Галицького, 2 Г (Код ДК 021:2015:45421160-3 Монтаж віконної та дверної фурнітури)
- ID: UA-2026-09-03-003790-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277251
ДК 021:2015: 45421160-3 Монтаж віконної і дверної фурнітуриАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, з розподілом- ID: UA-2026-09-03-003756-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277250
ІМІДЖЕВО-ВИДАВНИЧИЙ ЦЕНТР НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 35670224ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання запчастин для ремонту автомобільного транспорту(Частини та приладдя до транспорт...×-
Придбання запчастин для ремонту автомобільного транспорту(Частини та приладдя до транспортних засобів і їх двигунів)
- ID: UA-2026-09-03-003788-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277249
Томашпільське комунальне підприємство ЄДРПОУ: 32475417ДК 021:2015: 34300000-0 Частини та приладдя до транспортних засобів і їх двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44810000-1 Фарби- ID: UA-2026-09-03-003770-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277246
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпалери- ID: UA-2026-09-03-003774-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277245
Комунальне некомерційне підприємство"Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новомиргородської міської ради ЄДРПОУ: 38236676ДК 021:2015: 39190000-0 Шпалери та інші настінні покриттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтрація, теромовакуумна осушка трансформаторної оливи- ID: UA-2026-09-03-003776-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277244
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130725ДК 021:2015: 90740000-6 Послуги з відстеження, моніторингу забруднювачів і відновленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автом...×-
34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
- ID: UA-2026-09-03-003778-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277243
Львівський національний університет імені Івана Франка ЄДРПОУ: 02070987ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (вимикачі, термоусаджуваль...×-
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (вимикачі, термоусаджувальні трубки, щиток, розподільча коробка)
- ID: UA-2026-09-03-003789-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277242
Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 ЄДРПОУ: 23884071ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення місцевого плану управління відходами Тараканівської сільської територіальної г...×-
Розроблення місцевого плану управління відходами Тараканівської сільської територіальної громади Дубенського району Рівненської області
- ID: UA-2026-09-03-003780-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277241
Тараканівська сільська рада ЄДРПОУ: 04385403ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання кваліфікованих електронних довірчих послуг- ID: UA-2026-09-03-003779-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277240
ДЕРЖАВНИЙ ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ЗАПОВІДНИК "СТАРА УМАНЬ" ЄДРПОУ: 34117684ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні послуги. ДК 021:2015:71900000-7: Лабораторні послуги.- ID: UA-2026-09-03-003777-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277237
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАНННЯ ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА» ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42078561ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи віддаленого контролю доступу до найпростішого укриття за адресою:...×-
Поточний ремонт системи віддаленого контролю доступу до найпростішого укриття за адресою: вул. Курсова, 37 в м. Біла Церква Київської області (ДК ЕЗС 021:2015 45450000-6)
- ID: UA-2026-09-03-003773-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277236
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -