-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія- ID: UA-2026-09-01-011559-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258364
ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плівка харчова- ID: UA-2026-09-01-011556-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258362
Комунальне Некомерційне Підприємство "Хмельницька центральна районна лікарня" Хмельницького району ЄДРПОУ: 05481104ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення (побутова хімія)- ID: UA-2026-09-01-011555-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258361
Комунальне Некомерційне Підприємство "Хмельницька центральна районна лікарня" Хмельницького району ЄДРПОУ: 05481104ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Живильні середовища, диски з антибіотиками- ID: UA-2026-09-01-011554-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258360
Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького ЄДРПОУ: 00492990ДК 021:2015: 24930000-2 ФотохімікатиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лак акриловий, Затверджувач для лаків, Емаль, Фарба 2К- ID: UA-2026-09-01-011553-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258359
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2026-09-01-011550-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258356
ГРАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМ. О. МЕЛЬНИКА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26234296ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір ксероксний (офісний) А4; Скріпки 28мм; Скоби 24/6; Діркопробивач (ДК 021:2015: 30190...×-
Папір ксероксний (офісний) А4; Скріпки 28мм; Скоби 24/6; Діркопробивач (ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне) (ФОП Станинець В.М. - Договір № 55-26 від 18.08.2026р.)
- ID: UA-2026-09-01-011551-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258355
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 20442705ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор білий кристалічний- ID: UA-2026-09-01-011548-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258354
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Г.Т. Танцюри с. Зятківці Гайсинської міської ради ЄДРПОУ: 26234362ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект обладнання для резервного електроживлення (гібридний інвертор та акумуляторні бат...×-
Комплект обладнання для резервного електроживлення (гібридний інвертор та акумуляторні батареї)
- ID: UA-2026-09-01-011545-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258352
Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу" ЄДРПОУ: 13659731ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники для Головурівського закладу дошкільнї освіти " Журавлик" (за кодом...×-
Світильники для Головурівського закладу дошкільнї освіти " Журавлик" (за кодом ДК 021:2015:31520000-7 - Світильники та освітлювальна арматура)
- ID: UA-2026-09-01-011544-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258349
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 44042825ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Обладнання для анестезії та реанімації- ID: UA-2026-09-01-011542-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258348
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 02003600ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенерго...×-
Кур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенергозбут”)
- ID: UA-2026-09-01-011541-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258347
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42035266ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-01-011543-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258346
Відокремлений структурний підрозділ "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України" ЄДРПОУ: 43914945ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (Євро 5), талон, Дизельне паливо...×-
код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (Євро 5), талон, Дизельне паливо (Євро 5), талон, Газ нафтовий скраплений, талон)
- ID: UA-2026-09-01-011540-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258345
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ" ЄДРПОУ: 45751498ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Йогурт питний; Сметана- ID: UA-2026-09-01-011539-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258344
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-