-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимірювання рівня еквівалентної рівноважної обʼємної активності радону-222 у повітрі примі...×-
Вимірювання рівня еквівалентної рівноважної обʼємної активності радону-222 у повітрі приміщень в одній точці Оцінка результатів лабораторно-інструментальних досліджень з підготовкою висновку
- ID: UA-2026-09-06-000536-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304208
НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ РАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СИНЕЛЬНИКІВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26460532ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цукерки- ID: UA-2026-09-06-000535-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304207
Кропивницький психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190320ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття- ID: UA-2026-09-06-000534-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304206
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41341054ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-06-000532-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304205
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
шприц 2 мл- ID: UA-2026-09-06-000531-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304204
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Транспортні послуги (автомобілем MERSEDES-BENZ 809, самоскид, державний номер ВК1125ІХ- ID: UA-2026-09-06-000530-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304203
Дубенський ліцей №6 Дубенської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 24169714ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-06-000528-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304202
НЕМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ АКАДЕМІКА НАН УКРАЇНИ ІВАНА ФЕДОРОВИЧА КУРАСА БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37342997ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для благоустрою- ID: UA-2026-09-06-000529-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304201
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №8 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 25803409ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дапагліфлозин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг(Dapagliflozin)- ID: UA-2026-09-06-000527-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304200
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 20535186ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (супроводження) прогамного забезпечення (код ДК 021:2015: 722600...×-
Послуги з адміністрування (супроводження) прогамного забезпечення (код ДК 021:2015: 72260000-5 - Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням)
- ID: UA-2026-09-06-000526-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304199
ГІРКОПОЛОНКІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №1 "РОМАШКА" ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38815374ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло моторне- ID: UA-2026-09-06-000525-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304198
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41341054ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ланцет автоматичний G 28 (ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали; НК 031:2024 Z008876...×-
Ланцет автоматичний G 28 (ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали; НК 031:2024 Z008876 – ланцет)
- ID: UA-2026-09-06-000524-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304197
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Медичний центр Феодосіївської сільської ради» Обухівського району Київської області ЄДРПОУ: 44967343ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування сертифікованих фогнегасників- ID: UA-2026-09-06-000522-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304196
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ДУБЕНСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ РІВНЕНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ГУМАНІТАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ" ЄДРПОУ: 25737084ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Калію хлорид розчин для інфузій 40 мг/мл 50 мл (Potassium chloride)- ID: UA-2026-09-06-000523-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304195
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 20535186ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (з розподілом)- ID: UA-2026-09-06-000521-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304194
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -