-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зонд 1021 для отоакустичної емісії OtoRead- ID: UA-2026-08-31-007618-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240897
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 03067009ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
водопостачання- ID: UA-2026-08-31-007623-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240895
ВОЛИНСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК ЄДРПОУ: 05384376ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аналітичний стандарт- ID: UA-2026-08-31-007599-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240894
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби ЄДРПОУ: 00702245ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дюбель 6х60; Клямер для вагонки №5;Самонаріз по металу з пресшайбою;Анкер розпірний;Дюбель...×-
Дюбель 6х60; Клямер для вагонки №5;Самонаріз по металу з пресшайбою;Анкер розпірний;Дюбель 6х40;Самонаріз для г/к;Шуруп з шестигранною головкою;Дюбель 8х80, зг. коду ДК 021:2015 44530000-4 - Кріпильні деталі
- ID: UA-2026-08-31-007603-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240893
Відділ освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 40208983ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літератур...×-
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів
- ID: UA-2026-08-31-007602-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240892
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "КИЇВСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ" ЄДРПОУ: 05492734ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби особистої гігієни ...- ID: UA-2026-08-31-007600-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240891
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "БУРШТИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42244782ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фарба- ID: UA-2026-08-31-007597-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240890
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля,горох сушений код ДК 021:2015:03210000-6 Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-08-31-007591-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240887
ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26326242ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування котелень: Котельні №1 (Поліклініка, вул.Франка Івана,4...×-
Послуги з технічного обслуговування котелень: Котельні №1 (Поліклініка, вул.Франка Івана,41), Котельня №2 (ЦЛК, вул.Франка Івана,43), Котельня №3 (дахова, вул. Василя Цібере,76/2) (ДК 021:2015 - 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2026-08-31-007592-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240886
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 01992268ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по технічному обслуговуванню та організації повірки засобів вимірювання та приладі...×-
Послуги по технічному обслуговуванню та організації повірки засобів вимірювання та приладів контролю газу (лічильник газу,коректор об'єму)
- ID: UA-2026-08-31-007588-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240884
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЖИЩІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" РЖИЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42637772ДК 021:2015: 50411200-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування лічильників газуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обстеження (чистка) димових і вентиляційних каналів приміщень (котельня Брошнівської гімна...×-
Обстеження (чистка) димових і вентиляційних каналів приміщень (котельня Брошнівської гімназії)
- ID: UA-2026-08-31-007622-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240881
Брошнівська гімназія Брошнів-Осадської селищної ради Калуського району Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 20562007ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-92 (Євро 5), талон, Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-007587-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240879
Комунальне унітарне підприємство "ЕкоВін" ЄДРПОУ: 33810743ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення "M.E.Doc" з...×-
Послуга з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення "M.E.Doc" з правом використання на рік
- ID: UA-2026-08-31-007579-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240878
ГІМНАЗІЯ № 10 ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22051133ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-007586-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240877
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ І СПОРТУ КОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43948764ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 14:57)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ваза для квітів пластикова- ID: UA-2026-08-31-007605-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240876
КП Відділ культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Оржицької селищної ради ЄДРПОУ: 44023823ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -