-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко- ID: UA-2026-09-04-002309-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291101
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСТЯНТИНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ТУРБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26244053ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обслуговування програмного забезпечення "Місцевий бюджет" та модуля інтеграції з...×-
Обслуговування програмного забезпечення "Місцевий бюджет" та модуля інтеграції з IAC LOGICA
- ID: UA-2026-09-04-002321-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291099
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вибуховий провід- ID: UA-2026-09-04-002313-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291098
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-04-002310-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291095
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 03355749ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пружина зчеплення довга (8 витків) мотокоса- ID: UA-2026-09-04-002315-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291094
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров’яна для непромислового використання (сосна) довжиною 0,35 м.- ID: UA-2026-09-04-002289-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291092
Управління культури Ізюмської міської ради ЄДРПОУ: 33490989ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15850000-1 Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-04-002308-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291090
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з встановлення кондиціонерів- ID: UA-2026-09-04-002306-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291087
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Кам’янка-Бузької міської ради ЄДРПОУ: 42021164ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мастика, бітумно-каучукова, 18 кг, відро металеве, холодного застосування- ID: UA-2026-09-04-002301-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291086
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари першої необхідності для підопічних установи (футболки)- ID: UA-2026-09-04-002304-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291085
Комунальна установа "Будинок милосердя "Затишок" КМР ЄДРПОУ: 26508701ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа , над...×-
Послуги з обробки даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа , надання права використання КП "Програмний комплекс "ВАРТА" з правом використання до закінчення терміну дії кваліфікованого сертифікату ЕЦП
- ID: UA-2026-09-04-002303-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291084
ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кубок для нагородження- ID: UA-2026-09-04-002302-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291083
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Сатанівської селищної ради ЄДРПОУ: 44343122ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
консультування у сфері інформатизації (модуль "М.Е.Дос")- ID: UA-2026-09-04-002294-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291082
Управління фінансів Тетіївської міської ради ЄДРПОУ: 41976858ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарш з курятини згідно коду ДК 021:2015:15130000-8 М’ясопродукти- ID: UA-2026-09-04-002296-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291081
ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26326242ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лак паркетний глянцевий- ID: UA-2026-09-04-002299-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291080
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44333230ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиЗавершена -