-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські товари- ID: UA-2026-09-04-004211-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292970
Хмельницька обласна бібліотека для молоді ЄДРПОУ: 05457810ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання доступу в режимі он-лайн код ДК 021:2015 : 72320000-4 Послуги ,повязані...×-
Послуги з надання доступу в режимі он-лайн код ДК 021:2015 : 72320000-4 Послуги ,повязані з базами даних
- ID: UA-2026-09-04-004206-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292969
Слобідська селищна рада Подільського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379605ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код (ДК021:2015) 44420000-0 Будівельні товари (Будівельні товари різні)- ID: UA-2026-09-04-004222-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292967
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС" ЄДРПОУ: 34811465ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
С.Дерманський "Чудове Чудовисько"; С.Дерманський "Чудове Чудовисько і Поган...×-
С.Дерманський "Чудове Чудовисько"; С.Дерманський "Чудове Чудовисько і Погане Поганисько";С.Дерманський "Чудове Чудовисько в країні жаховиськ";Н.Довгопол "Шпигунки";Г.Вдовиченко "36 і 6 котів"; "Банда Піратів"; "Детектив з вусами";"Королівська родина";" Рік на Бузиновій вулиці";"Мурро і Гавчик";Б.Ґалбрейт "Венздей Вілсон"; "Улюблена книга дитинства";І.Франко"Фарбований лис";В.Сухомлинський "Всі добрі люди-одна сім'я";М.Баррі"Пітер Пен";Ю.Ран "Чарівні історії. Про козаків";Н.Забіла" Проза.Велика збірка творів"
- ID: UA-2026-09-04-004219-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292965
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЖОВТАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41420942ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пластмасові вироби (плінтус, кут, з'єднувач)- ID: UA-2026-09-04-004212-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292964
Відокремлений структурний підрозділ "Новобузький фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 26446762ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
відшкодування витрат за водопостачання та водовідведення- ID: UA-2026-09-04-004216-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292962
ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні...×-
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
- ID: UA-2026-09-04-004223-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292961
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду на об'єкті : «Капітальний ремонт (відновлювальні роботи...×-
Здійснення технічного нагляду на об'єкті : «Капітальний ремонт (відновлювальні роботи) в багатоквартирному житловому будинку на проспекті Леся Курбаса, 3-А у Святошинському районі м. Києва, пошкодженого внаслідок дії військової агресії Російської Федерації"
- ID: UA-2026-09-04-004203-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292960
ОРГАН ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ "УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ" ЄДРПОУ: 39408088ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління побутовими відходами (Бухгалтерія)- ID: UA-2026-09-04-004208-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292959
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40452816ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Горох, картопля, квасоля- ID: UA-2026-09-04-004224-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292958
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
чай,кавовий напій- ID: UA-2026-09-04-004201-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292955
ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 22.12.2025 року № 001-130004209 на стадії провадження С1
- ID: UA-2026-09-04-004181-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292948
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шплінти- ID: UA-2026-09-04-004193-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292946
Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 45246390ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного облуговування газопроводів та споруд на них- ID: UA-2026-09-04-004176-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292945
Виконавчий комітет Ратнівської селищної ради ЄДРПОУ: 44096289ДК 021:2015: 50000000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану окремих констру...×-
Проведення аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану окремих конструкційних елементів та мереж житлового будинку №27а на вул. Бр.Міхновських у м. Львові (додаткові роботи);
- ID: UA-2026-09-04-004196-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292944
Залізнична районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056084ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -