-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по навчанню з питань безпеки.- ID: UA-2026-09-03-011591-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284970
Добромильська міська рада ЄДРПОУ: 04056003ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий- ID: UA-2026-09-03-011583-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284969
Яворівський НВК "ЗДО-ПШ" ЯМР ЛО ЄДРПОУ: 30909763ДК 021:2015: 15544000-3 Твердий сирАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 "15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські в...×-
ДК 021-2015 "15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби"(Хліб цільнозерновий з пшеничного борошна)
- ID: UA-2026-09-03-011587-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284966
Відділ освіти Болградської міської ради Одеської області ЄДРПОУ: 44047320ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліцензія на FactorPro (ПБО, ББ, ОП)- ID: UA-2026-09-03-011598-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284965
Фінансове управління Нововолинської міської ради ЄДРПОУ: 02311810ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури- ID: UA-2026-09-03-011597-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284964
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43988082ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розпломбування вузла обліку або його частини, з позачергової технічної перевірк...×-
Послуги з розпломбування вузла обліку або його частини, з позачергової технічної перевірки правильності роботи (6, 10, 20 кВ) розрахункової точки обліку електроенергії за адресою: м. Кривий Ріг, вул. ***, EIC 62Z4367097606136, 62Z493410967420М
- ID: UA-2026-09-03-011585-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284961
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА" ЄДРПОУ: 03342184ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплекти меблів для навчальних кабінетів для створення освітнього простору в межах реформ...×-
Комплекти меблів для навчальних кабінетів для створення освітнього простору в межах реформи "Нова українська школа" пілотного Агрономічненського ліцею в рамках Ukraine Facility
- ID: UA-2026-09-03-011575-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284958
АГРОНОМІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21724179ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Флешка 4 GB- ID: UA-2026-09-03-011576-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284956
Борщівська міська рада ЄДРПОУ: 04058485ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-09-03-011579-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284955
Яготинський ліцей №2 Яготинської міської ради ЄДРПОУ: 24892121ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Крани- ID: UA-2026-09-03-011572-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284953
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності, а саме: «Поточн...×-
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності, а саме: «Поточний ремонт дороги комунальної власності по вулиці Данила Галицького від будинку № 2 до будинку № 12А в смт. Білогір’я Шепетівського району Хмельницької області» код ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-09-03-011568-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284952
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт бойлера- ID: UA-2026-09-03-011570-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284951
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:18530000-3 Подарунки та нагороди- ID: UA-2026-09-03-011547-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284944
ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленові мішки та пакети для сміття- ID: UA-2026-09-03-011556-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284940
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 45395213ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісла- ID: UA-2026-09-03-011560-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284937
Центр надання соціальних послуг Згурівської селищної ради ЄДРПОУ: 44047315ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -