-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко 2,5 % 1000 г.- ID: UA-2026-09-03-004178-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277621
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 15511000-3 МолокоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рулонні штори Boston 105-29; 1270*1950; Рулонні штори Boston 105-29; 590*1950; Рулонні што...×-
Рулонні штори Boston 105-29; 1270*1950; Рулонні штори Boston 105-29; 590*1950; Рулонні штори Boston 105-29; 490*1830
- ID: UA-2026-09-03-004152-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277619
ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-03-004154-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277616
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Збирання, транспортування та очищення стічних вод- ID: UA-2026-09-03-004156-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277614
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ КІВЕРЦІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43375352ДК 021:2015: 90420000-7 Послуги з очищення стічних водЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів- ID: UA-2026-09-03-004142-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277613
Ліцей №1 м. Хмільника Вінницької області ЄДРПОУ: 13325442ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кондиціонери побутові- ID: UA-2026-09-03-004141-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277612
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області ЄДРПОУ: 37891124ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні дослідження- ID: UA-2026-09-03-004145-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277608
П'ЯДИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04354120ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Джерело безперебійного живлення Stark Pro II 1000- ID: UA-2026-09-03-004144-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277606
Комунальне некомерційне підприємство Охтирської міської ради «Охтирська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 02007472ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шини- ID: UA-2026-09-03-004143-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277604
КП "Комунсервіс" Чемеровецької селищної ради ЄДРПОУ: 37127831ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільовог...×-
Розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) за рахунок земель для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та органів місцевого самоврядування площею 0,0053 га (кадастровий номер 1824083400:04:002:0452) на вул. Віктора Козака, 14 в с. Майстрів
- ID: UA-2026-09-03-004133-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277602
Управління містобудування, архітектури та земельних відносин Звягельської міської ради ЄДРПОУ: 36083296ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картридж фільтр. Фільтруючий елемент(фільтр палива)Е103КР0Ю1972. Фільтруючий елемент(фільт...×-
Картридж фільтр. Фільтруючий елемент(фільтр палива)Е103КР0Ю1972. Фільтруючий елемент(фільтр масла) H200W10 .Двірник. Фільтр повітряний 8.
- ID: UA-2026-09-03-004157-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277601
Управління гуманітарного розвитку Шацької селищної ради ЄДРПОУ: 44008889ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ланцет автоматичний, голка 23G, глибина проколу 1,8мм (Код НК 024:2023 – 13472 – Скарифіка...×-
Ланцет автоматичний, голка 23G, глибина проколу 1,8мм (Код НК 024:2023 – 13472 – Скарифікатор; Код НК 031:2024 -V010401 СКАРИФІКАТОРИ ІЗ СИСТЕМОЮ ЗАХИСТУ, ОДНОРАЗОВІ); Ланцет до пристрою, голка 28G, Droplet (Код НК 024:2023 – 13472 – Скарифікатор; Код НК 031:2024 -V010401 СКАРИФІКАТОРИ ІЗ СИСТЕМОЮ ЗАХИСТУ, ОДНОРАЗОВІ); Скарифікатор звичайний, спис (Код НК 024:2023 – 13472 – Скарифікатор; Код НК 031:2024 -V010401 СКАРИФІКАТОРИ ІЗ СИСТЕМОЮ ЗАХИСТУ, ОДНОРАЗОВІ); Шприц інсуліновий U-100, 1мл, з інтегрованою голкою 30G (Код НК 024:2023 - 47017 - Шприц загального призначення одноразового використання; Код НК 031:2024 - A020199 - ШПРИЦІ, ОДНОРАЗОВІ – ІНШЕ) КОД ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали (33141300-3 Приладдя для венепункції та забору крові)
- ID: UA-2026-09-03-004124-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277600
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45582433ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЄЗС ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортни...×-
ЄЗС ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (поточний ремонт трактора колісного ХТЗ-3510-03)
- ID: UA-2026-09-03-004139-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277598
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 44327692ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виносна антена Avenge Angel Big Hulk Plus- ID: UA-2026-09-03-004134-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277594
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт- ID: UA-2026-09-03-004137-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277593
УГОРНИЦЬКА ГІМНАЗІЯ ОТИНІЙСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20566654ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -