-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського хар...×-
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-09-01-000895-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247814
ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 2 "КАЛИНОНЬКА" ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26232943ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний А-4- ID: UA-2026-09-01-000905-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247813
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, З ПИТАНЬ РЕЛІГІЙ ТА НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 45841565ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з незалежної оцінки майна відповідно до постанови державного виконавця Івано-Франк...×-
Послуги з незалежної оцінки майна відповідно до постанови державного виконавця Івано-Франківського відділу державної виконавчої служби в Івано-Франківському районі Івано-Франківської області Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (ВП № 60205630 від 20.08.2026)
- ID: UA-2026-09-01-000896-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247812
ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
закупівля швелера 12- ID: UA-2026-09-01-000891-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247810
КП "ТУЛЬЧИНВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 36759156ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільні колісні диски R 16 (Джерело фінансування: кошти Пенсійного фонду України. Орг...×-
Автомобільні колісні диски R 16 (Джерело фінансування: кошти Пенсійного фонду України. Орган соціального страхування - Пенсійний фонд України. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (зі змінами))
- ID: UA-2026-09-01-000892-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247809
Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області ЄДРПОУ: 14099344ДК 021:2015: 34324000-4 Колеса, частини та приладдя до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням - комп’ютерної програми «БюджетСофт»- ID: UA-2026-09-01-000888-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247806
Управління Служби безпеки України у Львівській області ЄДРПОУ: 20001591ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мед натуральний вищого ґатунку- ID: UA-2026-09-01-000882-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247805
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ЗАКУПІВЕЛЬ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23311317ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сверло по металу ,зг.коду ДК 021:2015 44510000-8 - Знаряддя- ID: UA-2026-09-01-000890-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247804
Відділ освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 40208983ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’яч футбольний, М’яч волейбольний, М’яч баскетбольний- ID: UA-2026-09-01-000886-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247803
Відділ культури, молоді, туризму та спорту Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області ЄДРПОУ: 43905802ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Топографічна зйомка координат свердловин водозабору в системі WGS-84- ID: UA-2026-09-01-000884-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247802
Красилівське ПВКГ ЄДРПОУ: 14153813ДК 021:2015: 73300000-5 Проектування та виконання НДДКРАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Котельня блочно-модульна транспортабельна КМ2-1000-Т-Г-с-Колві -880Д, потужністю 1000 кВт,...×-
Котельня блочно-модульна транспортабельна КМ2-1000-Т-Г-с-Колві -880Д, потужністю 1000 кВт, причіп контейнеровоз марка KRONE
- ID: UA-2026-09-01-000885-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247801
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради ЄДРПОУ: 14151464ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Комплект газового обігрівача 4,2 кВт з композитним балоном 24,5 л.- ID: UA-2026-09-01-000826-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247800
Військова частина Т0940 ЄДРПОУ: 26632246ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ізолятор прохідний ИП-10/10000-42,5 УХЛ2- ID: UA-2026-09-01-000881-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247799
ПрАТ "Черкаське хімволокно" ЄДРПОУ: 00204033ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-01-000883-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247798
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту електрокозлового крану. ДК 021:2015-50530000-9 Послуги з рем...×-
Послуги з поточного ремонту електрокозлового крану. ДК 021:2015-50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки.
- ID: UA-2026-09-01-000880-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247797
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081200ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 16:00)
-