-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
32330000-5 – Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (Екшн камера)- ID: UA-2026-09-04-012986-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301647
Ukraine's defense-industrial complex ЄДРПОУ: 99999999ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 08.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вулично-дорожньої мережі в с-щі Ратне, пров. Шкільний Ковельського району...×-
Поточний ремонт вулично-дорожньої мережі в с-щі Ратне, пров. Шкільний Ковельського району Волинської област
- ID: UA-2026-09-04-012981-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301643
Виконавчий комітет Ратнівської селищної ради ЄДРПОУ: 44096289ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги інформатизації, технічної підтримки і захисту інформації (розміщення веб-сайту: os...×-
Послуги інформатизації, технічної підтримки і захисту інформації (розміщення веб-сайту: osrycka-gromada.gov.ua на власному веб-сервері (хостинг) терміном на 1 рік ; додаткове місце на веб-сервері для поштового сервісу "Медіум")
- ID: UA-2026-09-04-012977-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301639
ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418417ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Діагностичні прилади- ID: UA-2026-09-04-012976-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301638
Ралівська сільська рада Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 04370254ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з демонтажу/монтажу приладів обліку газу- ID: UA-2026-09-04-012975-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301637
Комунальний заклад "Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді" ЄДРПОУ: 21431750ДК 021:2015: 51220000-0 Послуги зі встановлення контрольного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання- ID: UA-2026-09-04-012968-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301636
Комунальний заклад "Спортивний комплекс "Авангард" Вільногірської міської ради Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 36093723ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2026-09-04-012973-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301635
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Буряк столовий, капуста білоголова, морква, цибуля ріпчаста, часник Код ДК 021:2015:03220...×-
Буряк столовий, капуста білоголова, морква, цибуля ріпчаста, часник Код ДК 021:2015:03220000-9 – Овочі, фрукти та горіхи
- ID: UA-2026-09-04-012974-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301632
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-09-04-012971-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301631
Комунальне некомерційне підприємство"Тульчинський обласний центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 25497160ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Вата медична нестерильна (ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали)- ID: UA-2026-09-04-012962-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301630
3 ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ОДЕСЬКИЙ ВУЗОЛ УРЯДОВОГО ЗВ'ЯЗКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 34264453ДК 021:2015: 33141110-4 Перев’язувальні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка- ID: UA-2026-09-04-012965-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301629
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування каналізаційної установки Grundfos Sololift- ID: UA-2026-09-04-012970-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301627
СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20259007ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-04-012969-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301626
Управління СБУ в Закарпатській області ЄДРПОУ: 20001562ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двері міжкімнатні білі (ДК 021:2015 44220000-8 Столярні вироби).- ID: UA-2026-09-04-012964-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301625
Комунальний заклад "Культурно-спортивний комплекс "Аполлон" Коропської селищної ради Чернігвської області ЄДРПОУ: 21408107ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:15540000-5 Сирні продукти (сир твердий "Сметанковий" 50% жирності,си...×-
ДК 021:2015:15540000-5 Сирні продукти (сир твердий "Сметанковий" 50% жирності,сир кисломолочний 5% жирності )
- ID: UA-2026-09-04-012963-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301624
Старопочаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 21156887ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -