-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квіткова продукція- ID: UA-2026-09-03-010127-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283522
ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кутик 32х3, труба профільна 30х30- ID: UA-2026-09-03-010135-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283521
Відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради ЄДРПОУ: 44018352ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясопродукти- ID: UA-2026-09-03-010125-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283520
Коломийський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03188671ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі та приспособи різні- ID: UA-2026-09-03-010134-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283518
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дюбель- ID: UA-2026-09-03-010115-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283517
ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ СОКОЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41826810ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітально-відновлювальний ремонт ліфта по об'єкту за адресою: вул. Братиславська, 4...×-
Капітально-відновлювальний ремонт ліфта по об'єкту за адресою: вул. Братиславська, 42, під.2, пас. (р.№ 6054) у м. Києві (за ДК 021:2015: 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація»)
- ID: UA-2026-09-03-010116-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283516
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сонячний інвертор Must PV18-3224VPM II, батарея LiFePo4 Must 25.6V- ID: UA-2026-09-03-010121-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283511
Інститут геологічних наук ЄДРПОУ: 05417182ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Щебенево-піщана суміш 0-70 мм, С7, М1200- ID: UA-2026-09-03-010118-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283508
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25689882ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Боти діелектричні- ID: UA-2026-09-03-010111-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283507
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ЄДРПОУ: 20572069ДК 021:2015: 18830000-6 Захисне взуттяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 22.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для дому та господарства і приладдя.- ID: UA-2026-09-03-010114-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283506
Відокремлений підрозділ "Рокитнівський фаховий медичний коледж" комунального закладу вищої освіти "Рівненська медична академія" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 43192086ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пельмені- ID: UA-2026-09-03-010112-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283505
Сокиринський професійний аграрний ліцей Чернігівської області ЄДРПОУ: 02548883ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
різець розточний наск.20х20х170 Т5К10- ID: UA-2026-09-03-010103-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283504
ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-03-010108-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283503
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Росинка" Охтирської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 33158651ДК 021:2015: 15321000-4 Фруктові сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аміачна селітра- ID: UA-2026-09-03-010105-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283499
ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплектуючі підвісної стелі- ID: UA-2026-09-03-010110-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283498
Школа І-ІІІ ступенів № 276 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 01487866ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -