-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні- ID: UA-2026-09-04-011262-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299940
ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів (навчання посадових...×-
ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів (навчання посадових осіб з охорони праці під час експлуатаціїобладнання що працює під тиском)
- ID: UA-2026-09-04-011258-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299939
Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас" ЄДРПОУ: 03564045ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-04-011257-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299937
Хмельницький науковий ліцей Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 21337420ДК 021:2015: 15841000-5 КакаоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шифер 8-ми хвильовий (код за ЄЗС ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали)- ID: UA-2026-09-04-011259-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299936
Комунальне некомерційне підприємство "Ічнянський центр первинної медико - санітарної допомоги" Ічнянської міської ради ЄДРПОУ: 39089416ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту: «Капітальний ремонт покрі...×-
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту: «Капітальний ремонт покрівлі адміністративної будівлі регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях (філія ГСЦ МВС) за адресою: Одеська область, м. Подільськ, вул. Соборна, 202-Б»
- ID: UA-2026-09-04-011256-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299934
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45239068ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-04-011252-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299930
Гімназія імені Володимира Малика Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 25165966ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рафіновані олії та жири- ID: UA-2026-09-04-011236-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299924
ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйце куряче- ID: UA-2026-09-04-011233-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299923
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №5 (ЯСЛА-САДОК) "ВИШЕНЬКА" М.ХМІЛЬНИКА ЄДРПОУ: 26244892ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печиво затяжне "Грона Наполеон зі смаком пряженого Молока"- ID: UA-2026-09-04-011247-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299922
Департамент соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 44315053ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оцінка майна з рецензуванням звіту на: частина вбудованого нежитлового приміщення №191 (пл...×-
Оцінка майна з рецензуванням звіту на: частина вбудованого нежитлового приміщення №191 (площею 3,0 кв.м) будівлі лікарні №А1-7» по вул. Басараб,15 в м.Стрий Стрийського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-04-011249-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299919
Управління комунальним майном Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 30389429ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE WF 128 Gray (SM-X520NZAR)- ID: UA-2026-09-04-011227-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299918
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3017 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39309315ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджа- ID: UA-2026-09-04-011238-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299916
ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ, СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я СМОЛІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44875263ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Стільці офісні NOWY STYL (ISO-17) або еквівалент- ID: UA-2026-09-04-011229-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299914
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3042 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803684ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні матеріали- ID: UA-2026-09-04-011243-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299913
КП "Харківські теплові мережі" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прапор 150см*100см- ID: UA-2026-09-04-011235-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299912
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняЗавершена -