-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення тренінгу- ID: UA-2026-08-31-005995-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239302
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації ЄДРПОУ: 36274395ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Засоби індивідуального захисту органів дихання- ID: UA-2026-08-31-005989-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239293
Державне підприємство "Комбінат "Прогрес" Державного агентства з управління резервами України ЄДРПОУ: 14373207ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з роподілу електричної енергії та супутні послуги (м. Дніпро, вул. Академіка Янгел...×-
Послуги з роподілу електричної енергії та супутні послуги (м. Дніпро, вул. Академіка Янгеля, 4)
- ID: UA-2026-08-31-006007-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239287
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ЄДРПОУ: 34824364ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з поточного ремонту та обслуговування комп'ютерної та організаційної техніки- ID: UA-2026-08-31-006001-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239286
Красносільський дитячий будинок -інтернат ЄДРПОУ: 03190627ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроди- ID: UA-2026-08-31-005990-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239284
Військова частина А3466 ЄДРПОУ: 08211570ДК 021:2015: 31711140-6 ЕлектродиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги солістки- ID: UA-2026-08-31-005993-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239283
Хмельницька обласна філармонія ЄДРПОУ: 02225890ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 5551000...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55510000-8: Послуги їдалень (Лот 6 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Великосільській гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області)
- ID: UA-2026-08-31-005988-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239282
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44030102ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту автомобіля Рено Дастер: заміна рульового накінечника, заміна задніх амо...×-
Послуги з ремонту автомобіля Рено Дастер: заміна рульового накінечника, заміна задніх амортизаторів, заміна лямди, регулювання розвал/сходження
- ID: UA-2026-08-31-005977-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239280
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ONIKS чистящий засіб 500г Лимон + сода, Sarmix д/чищення сантехніки 750 Pink Mist, SARMIX...×-
ONIKS чистящий засіб 500г Лимон + сода, Sarmix д/чищення сантехніки 750 Pink Mist, SARMIX засіб д/миття скла та дзеркал 7в1 500 мл, FAMILY Home серветки віскозні 5Д м'якість 5 шт (За кодом ДК 021:2015 - 39830000-9 Продукція для чищення)
- ID: UA-2026-08-31-005979-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239279
Комунальне підприємство "Ковельський центр медичної реабілітації та паліативної допомоги" Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 41181019ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інженерно-геологічні вишукування по трасі відведення зливових вод з території майданчика п...×-
Інженерно-геологічні вишукування по трасі відведення зливових вод з території майданчика під будівництво об'єкта по проєкту «Нове будівництво. Технологічний комплекс з виробництва тепловидільних збірок за адресою: ***»
- ID: UA-2026-08-31-005981-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239277
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМПРОЕКТІНЖИНІРИНГ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 36469530ДК 021:2015: 71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столи письмові «Декан», столи письмові «МО-3», шафа «Шафа-11», шафа «КШ-14», тумби «К-33...×-
Столи письмові «Декан», столи письмові «МО-3», шафа «Шафа-11», шафа «КШ-14», тумби «К-33» за кодом ДК 021:2015: 39130000-2 — Офісні меблі
- ID: UA-2026-08-31-005985-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239275
Комунальне некомерційне підприємство «Міська поліклініка № 3» Харківської міської ради ЄДРПОУ: 25180090ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фрезерний верстат з ЧПК «Яструб 4060» (додатково з системою аспірації, поворотна 4-та вісь...×-
Фрезерний верстат з ЧПК «Яструб 4060» (додатково з системою аспірації, поворотна 4-та вісь, системою автоматичного змащення та осцилюючим поворотним ножом)
- ID: UA-2026-08-31-005986-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239274
ДК 021:2015: 42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстатиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук Lenovo LOQ 15ARP9 (83JC005VPB) (або еквівалент)- ID: UA-2026-08-31-005921-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239273
Військова частина 3052 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 08803781ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб для миття вікон- ID: UA-2026-08-31-005982-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239272
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Членські внески на 2026р- ID: UA-2026-08-31-005983-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239271
Рогатинська міська рада ЄДРПОУ: 04054323ДК 021:2015: 98130000-3 Послуги різних членських організаційЗавершена -