-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мигалка- ID: UA-2026-09-04-013873-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302539
Теофіпольський ліцей №1 Теофіпольської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 25803444ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для контролю доступу- ID: UA-2026-09-04-013869-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302536
Дніпропетровська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02909938ДК 021:2015: 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби (Класифікація за ДК 021-2015 15850000-1 - Макаронні вироби)- ID: UA-2026-09-04-013868-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302534
КУ Китайгородський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю ЄДРПОУ: 23844232ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Металопрокат в асортименті- ID: UA-2026-09-04-013865-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302533
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7384 ЄДРПОУ: 26630738ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-09-04-013866-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302532
КРЕМЕНЧУЦЬКА ГІМНАЗІЯ №12 КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24827843ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вул. Агатангела Кримського в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Б...×-
Поточний ремонт вул. Агатангела Кримського в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-09-04-013864-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302531
ДЕПАРТАМЕНТ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЕКОЛОГІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45017103ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Упорядкування стихійних сміттєзвалищ- ID: UA-2026-09-04-013863-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302530
ДК 021:2015: 90530000-1 Утримання сміттєзвалищЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рис, крупа перлова, борошно, кус кус, булгур,гречка.- ID: UA-2026-09-04-013861-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302529
Борщівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Я.П.Горошка Борсуківської сільської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 24622321ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сметана 21%- ID: UA-2026-09-04-013860-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302528
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради ЄДРПОУ: 41495536ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реєстраційні журнали- ID: UA-2026-09-04-013862-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302527
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби з дроту- ID: UA-2026-09-04-013859-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302526
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно та крупи- ID: UA-2026-09-04-013858-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302525
Дубищенська гімназія Чуднівської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 22067832ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М’ясо (Філе куряче, заморожене, перша категорія ДСТУ 3143 1кг), код ДК 021:2015 - 15110000...×-
М’ясо (Філе куряче, заморожене, перша категорія ДСТУ 3143 1кг), код ДК 021:2015 - 15110000-2 -М’ясо
- ID: UA-2026-09-04-013857-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302524
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пароконвектомат- ID: UA-2026-09-04-013855-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302521
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ СТРИЖАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44064105ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дріжджі хлібопекарські вагові- ID: UA-2026-09-04-013852-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302520
Середнянська селищна рада Ужгородського району Закарпатської області ЄДРПОУ: 04349923ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 20:00)
-