-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
засіб дезинфікуючий "АХД 2000" 1000мл- ID: UA-2026-09-03-005671-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279096
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧУДНІВСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01991961ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної з...×-
Інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби з лука в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37460000-0: Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар (наказ 4284)
- ID: UA-2026-09-03-005654-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279094
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-03-005647-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279089
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ізолента кольорова- ID: UA-2026-09-03-005658-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279088
Відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради ЄДРПОУ: 44018352ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-09-03-005655-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279087
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 02006343ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеції та приправи в асортименті (згідно ДК 021:2015 15870000-7 - Заправки та приправи)- ID: UA-2026-09-03-005630-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279085
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка катриджа Canon 069- ID: UA-2026-09-03-005645-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279082
Державне спеціалізоване підприємство "Екоцентр" ЄДРПОУ: 40248151ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
18140000-2 — Аксесуари до робочого одягу (рукавиці)- ID: UA-2026-09-03-005626-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279079
ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підключення джерела безперебійного живлення (гібридний інвертор, акумуляторна ба...×-
Послуги з підключення джерела безперебійного живлення (гібридний інвертор, акумуляторна батарея)
- ID: UA-2026-09-03-005651-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279078
Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Полтавській області (філія ДПС) ЄДРПОУ: 44057192ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодильники- ID: UA-2026-09-03-005639-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279077
Гуманітарний ліцей Ямпільської міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26244797ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба та супутні товари- ID: UA-2026-09-03-005641-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279076
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ ЦЕНТР" СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 32631821ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банер, постер- ID: UA-2026-09-03-005635-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279074
Комунальне некомерційне підприємство "Вінницький обласний центр служби крові Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484474ДК 021:2015: 22140000-3 ПроспектиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тест смужки- ID: UA-2026-09-03-005632-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279072
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Моноблоки- ID: UA-2026-09-03-005629-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279070
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована- ID: UA-2026-09-03-005631-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279067
Ленковецька сільська рада ЄДРПОУ: 21315096ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириАктивна -