-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сигнальна арматура AD 22 DS 220B AC жовта TNSy (5500233), Сигнальна арматура AD 22 DS 220B...×-
Сигнальна арматура AD 22 DS 220B AC жовта TNSy (5500233), Сигнальна арматура AD 22 DS 220B AC червона TNSy (5500237), Світлосигнальна арматура e.ad 22 230 220 зелена (s009022), Сигнальна арматура AD 22 DS 220B AC синя TNSy (5500239), Пост 3 місця старт-стоп-сигн. XAL B373, Сигнальна арматура AD 22 DS 220B AC біла TNSy (5500231)
- ID: UA-2026-08-31-002975-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236272
ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02225743ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання кисню- ID: UA-2026-08-31-002971-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236269
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31948866ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі даху у школі мистецтв с.Германівка Обухівської міської ради Київ...×-
Поточний ремонт покрівлі даху у школі мистецтв с.Германівка Обухівської міської ради Київської області за адресою Київська обл.. Обухівський р-н. с. Германівка вул.. Андрія Михайлюка 2
- ID: UA-2026-08-31-002973-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236268
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт санвузлів приміщення Хмельницького закладу дошкільної освіти №6 "Коло...×-
Поточний ремонт санвузлів приміщення Хмельницького закладу дошкільної освіти №6 "Колобок" Хмельницької міської ради по вул. Львівське шосе, 43/2 в м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-31-002972-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236267
КП Хмельницький заклад дошкільної освіти № 6 "Колобок" Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 26216000ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт дренажної системи- ID: UA-2026-08-31-002970-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236266
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЗЕЛЕНТРЕСТ" ЄДРПОУ: 31185820ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція призначена для відзначення та нагородження- ID: UA-2026-08-31-002961-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236264
ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі»- ID: UA-2026-08-31-002957-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236263
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №6 "ЗІРОЧКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35787004ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пам’ятна плакетка гравертон на дерев’яній основі- ID: UA-2026-08-31-002963-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236262
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття проїзду від вул. Залізничної до вул. Вокзальної в міст...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття проїзду від вул. Залізничної до вул. Вокзальної в місті Первомайськ Миколаївської області
- ID: UA-2026-08-31-002945-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236261
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Робочі рукавиці- ID: UA-2026-08-31-002959-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236260
ЛАНОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЮРІЯ КОВАЛЯ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24622284ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Пульт дистанційного керування безпілотним літальним апаратом RadioMaster TX15 Radio Contro...×-
Пульт дистанційного керування безпілотним літальним апаратом RadioMaster TX15 Radio Controller ELRS / M2
- ID: UA-2026-08-31-002955-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236257
Військова частина А7040 ЄДРПОУ: 26623709ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 06.09.26 11:23)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт фасадів, пожежних драбин, вимощення будівлі літ. "А-2" Феські...×-
Капітальний ремонт фасадів, пожежних драбин, вимощення будівлі літ. "А-2" Феськівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Золочівської селищної ради за адресою: Харківська область, Богодухівський район, с-ще М.Феськи, вул. Центральна,5. Коригування." (ДК 021:45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-31-002966-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236255
Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради ЄДРПОУ: 42264877ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-08-31-002960-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236254
Сереховичівська сільська рада ЄДРПОУ: 04332851ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації (н...×-
ДК 021:2015:80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації (навчання на циклі спеціалізація «Професійна патологія»)
- ID: UA-2026-08-31-002956-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236252
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СОЛОНИЦІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "ЗДОРОВ'Я+" ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ЄДРПОУ: 44258844ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Омивач скла 5л- ID: UA-2026-08-31-002965-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236251
Холминська селищна рада Корюківського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412596ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаАктивна -