-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Занурювальний насос- ID: UA-2026-08-31-009721-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242990
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
CPV 021:2015:39290000-1 - Фурнітура різна( Квіти штучні, вазони для проведення акції вшану...×-
CPV 021:2015:39290000-1 - Фурнітура різна( Квіти штучні, вазони для проведення акції вшанування загиблих захисників України "Сонях пам'яті")
- ID: UA-2026-08-31-009719-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242989
Комунальний заклад "Центр культури, дозвілля та спорту" Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області ЄДРПОУ: 43910123ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукав пожежний напірний Д-51 (К) 1,0 МПа з ГРН-50 (алюм.)- ID: UA-2026-08-31-009717-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242984
Державна податкова служба України ЄДРПОУ: 43005393ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-009707-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242981
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-08-31-009706-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242978
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ВЕНДИЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ВЕНДИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26219693ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр салона- ID: UA-2026-08-31-009714-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242977
Комунальний заклад Вінницька школа вищої спортивної майстерності ЄДРПОУ: 20090212ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпуля мотокоси, зірочка 325/7- ID: UA-2026-08-31-009702-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242975
КП "Благоустрій-Сосниця" ЄДРПОУ: 41877116ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунтівка- ID: UA-2026-08-31-009697-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242972
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки. Профілактика БФП- ID: UA-2026-08-31-009693-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242966
Комунальне некомерційне підприємство"Знам'янська міська лікарня ім. А.В. Лисенка" Знам'янської міської ради ЄДРПОУ: 01111227ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії та забезпечення перетікань реактивної...×-
ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії та забезпечення перетікань реактивної електричної енергії
- ID: UA-2026-08-31-009680-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242963
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Рівне ЄДРПОУ: 08005801ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 03210000-6 - Зернові культури та картопля (Карто...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 03210000-6 - Зернові культури та картопля (Картопля столова пізня, клас екстра, ДСТУ 9221)
- ID: UA-2026-08-31-009672-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242962
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02011031ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пісок митий, щебінь гранітний і відсів гранітний- ID: UA-2026-08-31-009692-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242960
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 38223651ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гематоксилін Майера 1 л- ID: UA-2026-08-31-009684-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242958
ДК 021:2015: 24220000-2 Екстракти дубильних речовин, екстракти барвників, дубильні та фарбувальні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання топографо-геодезичних робіт для реконструкції ПЛ-10 кВ №146-13 та №146-11 в масш...×-
Виконання топографо-геодезичних робіт для реконструкції ПЛ-10 кВ №146-13 та №146-11 в масштабі 1:500 з нанесенням мереж та червоних ліній на території с. Суховоля Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-08-31-009690-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242956
ПрАТ Львівобленерго ЄДРПОУ: 00131587ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сікатор, рулетка 5м, ключ розвідний- ID: UA-2026-08-31-009681-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242955
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Покровський комунгосп " Решетилівської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 35717217ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -