-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поверхневий насос серії JY 1500 1.5 kw нерж К 021:2015: 42120000-6 - Насоси та компресор...×-
Поверхневий насос серії JY 1500 1.5 kw нерж К 021:2015: 42120000-6 - Насоси та компресори
- ID: UA-2026-09-03-007809-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281230
КП Немирівський міський ЦПМСД ЄДРПОУ: 41345263ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл- ID: UA-2026-09-03-007800-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281226
Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 26514713ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання з правил технічної експлуатації теплових установок і мереж- ID: UA-2026-09-03-007807-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281223
Прилуцька гімназія №10 Прилуцької міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 26513625ДК 021:2015: 80500000-9 Навчальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова- ID: UA-2026-09-03-007801-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281222
ЗАВОРИЦЬКА ГІМНАЗІЯ КАЛИТЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25300944ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-03-007796-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281221
Комунальне некомерційне підприємство "Городищенський центр первинної медико-санітарної допомоги" Городищенської міської ради ЄДРПОУ: 42081160ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту системи опалення у закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комб...×-
Послуги з поточного ремонту системи опалення у закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу "Пізнайко" ЛМР на вулиці Кос-Анатольського, 8 у м. Львові
- ID: UA-2026-09-03-007802-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281220
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "ПІЗНАЙКО" ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22337266ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатна паста- ID: UA-2026-09-03-007795-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281219
Спеціальна школа в м.Костопіль Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 21087643ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран ВВ 1/2- ID: UA-2026-09-03-007803-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281218
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42640282ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пробка 10 х 50; Шуруп універс. потай цж 5,0*60мм; Шуруп універс. потай цж 6,0*60мм; Дюбель...×-
Пробка 10 х 50; Шуруп універс. потай цж 5,0*60мм; Шуруп універс. потай цж 6,0*60мм; Дюбель розпірний 6х60 (ПРОБКА) (44530000-4 Кріпильні деталі)
- ID: UA-2026-09-03-007804-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281216
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Дружківської міської ради ЄДРПОУ: 37937247ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та виз...×-
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь
- ID: UA-2026-09-03-007793-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281215
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ ЄДРПОУ: 39816845ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 13:42)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення — послуги з перевезення учас...×-
ДК 021-2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення — послуги з перевезення учасників в м.Ботошані (Румунія) , в межах реалізації проєкту «Інклюзивні та розвиваючі простори для прогресивної, інноваційної та адаптивної освіти», (INSPIRE, Грантовий контракт ROUA00253), який фінансується за кошти Європейського Союзу, в рамках Програми “Interreg NEXT Румунія-Україна 2021-2027
- ID: UA-2026-09-03-007794-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281214
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15870000-7 - Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-03-007792-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281213
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нове будівництво модульної транспортабельної котельні у м. Харкові за адресою: вул. **** (...×-
Нове будівництво модульної транспортабельної котельні у м. Харкові за адресою: вул. **** (резервне живлення). Монтаж котельні (код ДК 021:2015 – 45251000-1 "Будівництво електростанцій і теплових станцій")
- ID: UA-2026-09-03-007788-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281210
КП "ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 45251000-1 Будівництво електростанцій і теплових станційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні обстеження працівників- ID: UA-2026-09-03-007799-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281209
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОЗЕЛЬЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04383682ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
про надання послуг із здійснення заходів професійної адаптації- ID: UA-2026-09-03-007782-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281205
Управління з питань ветеранської політики Рівненської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 46402231ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -