-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту- ID: UA-2026-09-03-012918-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286278
ВІДДІЛ З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41818470ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісло офісне- ID: UA-2026-09-03-012916-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286277
Виконавчий комітет Оболонської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 41853196ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт по відновленню паркетного покриття- ID: UA-2026-09-03-012917-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286276
Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім.Р.Є.Кавецького НАН України ЄДРПОУ: 05416946ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимірювання опору розтікання струму контуру заземлення- ID: UA-2026-09-03-012913-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286274
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41326277ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Свідоцтва та додатки про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації- ID: UA-2026-09-03-012901-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286273
Державний навчальний заклад Рівненський обласний навчальний центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів АПК" ЄДРПОУ: 00914355ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої- ID: UA-2026-09-03-012900-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286272
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-09-03-012904-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286271
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43988082ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги із санатрно-курортного лікування- ID: UA-2026-09-03-012898-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286270
Управління соціального захисту населення Дружківської міської ради ЄДРПОУ: 26010987ДК 021:2015: 85111000-0 Послуги лікувальних закладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску...×-
Код ДК 021:2015 – 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Резервуари одностінні об'ємом 1,5 м³ з хвилерезами в комплектації з колонкою для ДП та бензин)
- ID: UA-2026-09-03-012874-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286269
ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення матеріалів та продукції, призначених для відзначення, нагородження, а також з...×-
Виготовлення матеріалів та продукції, призначених для відзначення, нагородження, а також забезпечення проведення протокольних заходів для проведення загальнонаціонального конкурсу «Українська мова-мова єднання»
- ID: UA-2026-09-03-012899-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286268
ЦЕНТРАЛІЗОВАНА МІСЬКА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА ДЛЯ ДОРОСЛИХ ЄДРПОУ: 26434517ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-09-03-012895-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286267
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно пшеничне- ID: UA-2026-09-03-012896-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286266
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі сухі- ID: UA-2026-09-03-012894-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286265
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №1 (ЯСЛА-САДОК) "ПРОЛІСОК" М. ХМІЛЬНИКА ЄДРПОУ: 26244886ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2026-09-03-012880-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286263
Управління Служби безпеки в Чернігівській області ЄДРПОУ: 20001757ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цемент у мішках, одиниця виміру кг- ID: UA-2026-09-03-012792-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286262
військова частина А1588 ЄДРПОУ: 07799070ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 09.09.26 16:29)
-