-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пігмент MS 1 мл -170.00мл господарчі потреби- ID: UA-2026-09-02-009863-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268633
ДК 021:2015: 24210000-9 Оксиди, пероксиди та гідроксидиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2026-09-02-009859-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268631
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання товарів для ремонту господарським способом- ID: UA-2026-09-02-009860-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268629
ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062096ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-02-009858-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268628
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція - гімназія- ID: UA-2026-09-02-009832-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268626
Комунальний заклад "Кущівська гімназія Кропивницької міської ради " ЄДРПОУ: 31844901ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Модуль (блок) узгодження форкопа та форкоп на спеціалізований автобус «AVTOSNAB VPD-01» (н...×-
Модуль (блок) узгодження форкопа та форкоп на спеціалізований автобус «AVTOSNAB VPD-01» (на базі «FORD TRANSIT»)
- ID: UA-2026-09-02-009851-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268622
Управління СБУ в Закарпатській області ЄДРПОУ: 20001562ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини для сільськогосподарської техніки (косильна струна 3,0мм*271м; шина 45см 1.6мм 3...×-
Частини для сільськогосподарської техніки (косильна струна 3,0мм*271м; шина 45см 1.6мм 3/8R; ланцюг 36RS 1.6 3/8; ланцюг 63RS 1.3 3/8)
- ID: UA-2026-09-02-009830-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268621
ПОЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04351587ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товар для автобуса ATAMAN державний номер СА 2204 AA, 2025 р. в.: Фільтри- ID: UA-2026-09-02-009844-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268617
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43369291ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення технічної інвентаризації нерухомого майна та виготовлення технічного паспорту н...×-
Проведення технічної інвентаризації нерухомого майна та виготовлення технічного паспорту на нерухоме майнощо знаходиться за адресою: Харківська область ,Лозівський район, Близнюківська територіальна громада , смт Близнюки , вул. Незалежності,12
- ID: UA-2026-09-02-009845-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268616
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шафа віддаленого керування перетворювачем частоти середньої напруги (CC-LV-230-0006-54-УХЛ...×-
Шафа віддаленого керування перетворювачем частоти середньої напруги (CC-LV-230-0006-54-УХЛ4) для перетворювача частоти TWERDMFC2000
- ID: UA-2026-09-02-009840-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268614
КП "Харківські теплові мережі" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-09-02-009837-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268610
Комунальне підприємство Перемишлянська центральна районна лікарня ЄДРПОУ: 01996504ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Капітальний ремонт КЛ-10кВ Л 62-11 від ком....×-
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Капітальний ремонт КЛ-10кВ Л 62-11 від ком. №21 ЗРУ-10кВ підстанції 110/10кВ №62 Ковель Інв. №10330608655 у м. Ковель)
- ID: UA-2026-09-02-009834-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268608
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131512ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папка-швидкозшивач Ekonomix A4 з пруж. Механізм; Папка-швидкозшивач Ekonomix A4 з перфора...×-
Папка-швидкозшивач Ekonomix A4 з пруж. Механізм; Папка-швидкозшивач Ekonomix A4 з перфорацією
- ID: UA-2026-09-02-009833-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268607
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ЄДРПОУ: 26244113ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2026-09-02-009828-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268606
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ФТИЗІОПУЛЬМОНОЛОГІЧНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26098930ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт шкільного автобуса марки ATAMAN D-093S2, реєстраційний номер ВС4152НА за Д...×-
Поточний ремонт шкільного автобуса марки ATAMAN D-093S2, реєстраційний номер ВС4152НА за ДК 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-09-02-009813-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268605
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -