-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фурнітура до ПВХ дверей- ID: UA-2026-09-03-003767-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277229
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-03-003747-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277228
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення ринкових досліджень- ID: UA-2026-09-03-003765-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277226
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 41844625ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Волосінь до тримера- ID: UA-2026-09-03-003763-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277225
Коблівська сільська рада ЄДРПОУ: 04375748ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали (Плита OSB, Піна монтажна або еквівалент...×-
ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали (Плита OSB, Піна монтажна або еквівалент)
- ID: UA-2026-09-03-003744-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277224
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:41110000-3 - Питна вода- ID: UA-2026-09-03-003757-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277223
ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний інвентар для полів та кортів(мячі, скакалки, обруч)- ID: UA-2026-09-03-003762-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277222
СЕКТОР КУЛЬТУРИ , МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43942967ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів (Санітарна обрізка гілля дерв та порослі парку по...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів (Санітарна обрізка гілля дерв та порослі парку по вул. Парковій в селищі Тиврів, Вінницького району, Вінницької області)
- ID: UA-2026-09-03-003748-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277221
ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БЛАГОУСТРОЮ ТИВРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44122015ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа гречана, крупа ячнева, рис довгий.- ID: UA-2026-09-03-003758-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277220
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРОПИВНИЦЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№6)" ЄДРПОУ: 08563777ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крани- ID: UA-2026-09-03-003750-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277218
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. АКАД. О.І. ЮЩЕНКА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01982264ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо та бензин А-95 (талони)- ID: UA-2026-09-03-003759-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277214
ЩЕРБАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЩЕРБАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23545089ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Карти пам'яті- ID: UA-2026-09-03-003746-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277213
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38627339ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Коцюбинського в с. Олексіївка Станіславчицько...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Коцюбинського в с. Олексіївка Станіславчицької територіальної громади
- ID: UA-2026-09-03-003752-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277212
Станіславчицька сільська рада ЄДРПОУ: 04330450ДК 021:2015: 45233140-2 Дорожні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчальна література , посібники та друковані дидактичні матеріали , ігри, картки- ID: UA-2026-09-03-003761-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277211
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 22470000-5 ПосібникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
пензлик радіат., пензлик, пензлик малярний- ID: UA-2026-09-03-003751-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277210
Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Великосорочинської сільської ради ЄДРПОУ: 41276221ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -