-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тонометр- ID: UA-2026-09-01-010212-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257019
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб цільнозерновий- ID: UA-2026-09-01-010208-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257018
ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Поточний ремонт охоронної сигналізації- ID: UA-2026-09-01-010160-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257017
Відділ урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інфомації України в місті Запоріжжі ЄДРПОУ: 05433206ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Баласти для розрядних ламп чи трубок- ID: UA-2026-09-01-010200-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257015
ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з інженерного проектування- ID: UA-2026-09-01-010209-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257014
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41326277ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання стрічок для бейджів з карабіном та логотипом для забезпечення проведення заході...×-
Придбання стрічок для бейджів з карабіном та логотипом для забезпечення проведення заходів проєкту "Одеський Молодіжний форум"
- ID: UA-2026-09-01-010207-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257013
ДЕПАРТАМЕНТ ВНУТРІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38721868ДК 021:2015: 39550000-2 Вироби з нетканих матеріалівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
клей для ремонту скла- ID: UA-2026-09-01-010206-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257012
Карпатський національний природний парк ЄДРПОУ: 05509323ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профіль- ID: UA-2026-09-01-010203-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257011
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Очищувач- ID: UA-2026-09-01-010194-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257008
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дослідницькі послуги- ID: UA-2026-09-01-010190-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257003
Бериславська районна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 00710598ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насіння соняшника- ID: UA-2026-09-01-010193-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257001
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 5 ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41280898ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів (лампа R5...×-
ДК 021:2015:31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів (лампа R5W BA15s 24V 5W)
- ID: UA-2026-09-01-010185-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257000
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОХВИЦЯ-СЕРВІС" ЛОХВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40236921ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ганчірка для підлоги , серветки мікрофібра- ID: UA-2026-09-01-010192-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256999
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03363789ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
22810000-1 - Паперові чи картонні реєстраційні журнали- ID: UA-2026-09-01-010189-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256997
Комунальний заклад "Чернігівський центр професійно-технічної освіти" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 01566790ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісла та лавки- ID: UA-2026-09-01-010186-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256996
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АГЕНЦІЯ МУНІЦИПАЛЬНОЇ НЕРУХОМОСТІ" ЄДРПОУ: 30579655ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -