-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з утримання доріг та громадських місць на території Лозівської міської територіаль...×-
Послуги з утримання доріг та громадських місць на території Лозівської міської територіальної громади
- ID: UA-2026-09-01-005143-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251965
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення систем кондиціонування повітря- ID: UA-2026-09-01-005141-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251960
Кочубеївський центр первинної медичної допомоги ЄДРПОУ: 40204198ДК 021:2015: 45331220-4 Встановлення систем кондиціонування повітряАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Забезпечення продуктами харчування (Свинина тушкована ДСТУ, фасування 525 г. , банка метал...×-
Забезпечення продуктами харчування (Свинина тушкована ДСТУ, фасування 525 г. , банка металева за кодом за ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродукти
- ID: UA-2026-09-01-005135-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251959
Обухівська селищна рада ЄДРПОУ: 04338339ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-09-01-005140-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251956
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С1412...×-
Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С141243 Кам’янопіль-(Київ-Чоп) км 0+370 – км 1+130, Львівської області. Коригування (Додаткові роботи).
- ID: UA-2026-09-01-005132-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251955
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутн...×-
ДК 021:2015:44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
- ID: UA-2026-09-01-005121-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251953
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мастило 333мл- ID: UA-2026-09-01-005130-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251951
ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ ЄДРПОУ: 35434601ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БЛАНК "Карта профілактичних щеплень ф. 063/0"- ID: UA-2026-09-01-005126-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251949
КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії " ЄДРПОУ: 38972429ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перезарядка вогнегасників- ID: UA-2026-09-01-005125-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251948
Королівський ліцей Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 23806473ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-01-005129-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251947
УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КУП’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03196570ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісні меблі- ID: UA-2026-09-01-005124-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251946
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ" ЄДРПОУ: 41823846ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гібридний інвертор EDON EPM-ECO-6,2KW- ID: UA-2026-09-01-005131-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251945
ДК 021:2015: 31230000-7 Частини електророзподільної чи контрольної апаратуриАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45200000-9 - Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’...×-
45200000-9 - Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва (Послуги з благоустрою населених пунктів, поточний ремонт колодязя с. Камінь, вул. Сеймівська 24, Конотопського району,Сумської області, 41300)
- ID: UA-2026-09-01-005123-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251944
КП "РЕМДІЛЬНИЦЯ" Кролевецької міської ради ЄДРПОУ: 31156689ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення картриджа- ID: UA-2026-09-01-005128-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251943
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42640282ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дрова- ID: UA-2026-09-01-005120-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251942
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області ЄДРПОУ: 37891124ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-