-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали (ДК021:2015: 44110000-4 - Конструкційні матеріали)- ID: UA-2026-09-03-010972-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284354
Ямпільський ліцей Ямпільської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 23564981ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробувань- ID: UA-2026-09-03-010967-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284352
Вапнярська селищна рада ЄДРПОУ: 04325911ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каністра пластикова не харчова 10л- ID: UA-2026-09-03-010958-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284351
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області ЄДРПОУ: 41836787ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-03-010980-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284350
Відділ культури та туризму Арцизької міської ради ЄДРПОУ: 43961927ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського хар...×-
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-09-03-010950-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284349
Національна академія внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08751177ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленові мішки та пакети для сміття- ID: UA-2026-09-03-010960-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284348
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу ЄДРПОУ: 02070855ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по повірці обладнання- ID: UA-2026-09-03-010959-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284347
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО УСАТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "УСАТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38617509ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
(3-компонентний шприц ін'єкційний одноразового використання, 5мл. з голкою , 3-компон...×-
(3-компонентний шприц ін'єкційний одноразового використання, 5мл. з голкою , 3-компонентний шприц ін'єкційний одноразового використання, 20мл. з голкою)
- ID: UA-2026-09-03-010943-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284346
Чернігівський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 21395391ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення лабораторних досліджень і вимірювань (обстеження працівників)- ID: UA-2026-09-03-010968-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284345
Рівненський ліцей №18 Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 35658605ДК 021:2015: 85100000-0 Послуги у сфері охорони здоров’яАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія "Волія" рафінована 0,900 гр- ID: UA-2026-09-03-010957-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284342
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Реконструкція доку механічного ДК-8 літ....×-
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Реконструкція доку механічного ДК-8 літ. Ц та будівлі АТБ літ. Н, Н', Н" під споруди відкритого типу для зберігання та обслуговування авіаційної техніки за адресою: ___________ обл., м. _______, вулиця ___________, будинок ____, ____». Коригування.»
- ID: UA-2026-09-03-010942-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284341
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33965532ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з виготовлення довідки про наявність-відсутність зареєстрованого права власності н...×-
послуги з виготовлення довідки про наявність-відсутність зареєстрованого права власності на об'єкти нерухомого майна
- ID: UA-2026-09-03-010947-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284340
Виконавчий комітет Корецької міської ради ЄДРПОУ: 05390939ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд під час виконання будівельних робіт по об'єкту: «Капітальний ремонт...×-
Технічний нагляд під час виконання будівельних робіт по об'єкту: «Капітальний ремонт санвузлів Новороздільської дитячої школи мистецтв ім. О. Рудницького.»
- ID: UA-2026-09-03-010952-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284339
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини- ID: UA-2026-09-03-010951-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284338
Відділ освіти Татарбунарської міської ради ЄДРПОУ: 44023630ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Дачик колінного вала» Код ДК 021:2015:31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до...×-
«Дачик колінного вала» Код ДК 021:2015:31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
- ID: UA-2026-09-03-010948-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284337
Дар’ївська сільська рада Херсонського району Херсонської області ЄДРПОУ: 04401374ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -