-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Механічні запасні частини до транспортних засобів- ID: UA-2026-09-04-008740-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297489
Військова частина А4788 ЄДРПОУ: 26637835ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці вампірки 2П сірі- ID: UA-2026-09-04-008784-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297487
ДК 021:2015: 18141000-9 Робочі рукавиціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15820000-2 - Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів- ID: UA-2026-09-04-008799-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297484
КУ Центр надання соціальних послуг Березнегуватської селищної ради ЄДРПОУ: 43892199ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення працездатності принтера.ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремон...×-
Відновлення працездатності принтера.ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
- ID: UA-2026-09-04-008790-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297482
КП "Городоккомунсервіс" ЄДРПОУ: 37431796ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення вантажів - Відсіву піску- ID: UA-2026-09-04-008792-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297481
МКП "Золочівводоканал" ЄДРПОУ: 05514287ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-04-008788-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297478
Рівненська сільська рада ЄДРПОУ: 04332621ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі (етажерки)- ID: UA-2026-09-04-008787-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297476
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 42272029ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із вивезення будівельного сміття- ID: UA-2026-09-04-008780-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297475
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 14:13)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сіфони, змішувачі- ID: UA-2026-09-04-008782-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297474
Державний навчальний заклад «Вище професійне училище №34 м. Стрий» ЄДРПОУ: 02545471ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання вулично-шляхової мережі комунальної дороги по вул.Спадиста с.Шум’...×-
Експлуатаційне утримання вулично-шляхової мережі комунальної дороги по вул.Спадиста с.Шум’яч Самбірського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-04-008781-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297473
Турківська міська рада ЄДРПОУ: 04056026ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Йогурт Карпатський 3% без цукру (1000г); Кефір 2,5% (900г); Сметана 21% (840г відро) (код...×-
Йогурт Карпатський 3% без цукру (1000г); Кефір 2,5% (900г); Сметана 21% (840г відро) (код ДК 021:2015:15550000-8 - Молочні продукти різні)
- ID: UA-2026-09-04-008785-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297472
Летківський ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26227818ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення, навантаження та розвантаження лісопродукції- ID: UA-2026-09-04-008786-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297471
ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ВЗ-07-26Т-ЗЦ/102: Відро пластмасове, 12 л, без кришки, код за ДК 021:2015 -39220000-0 «Кух...×-
ВЗ-07-26Т-ЗЦ/102: Відро пластмасове, 12 л, без кришки, код за ДК 021:2015 -39220000-0 «Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування»
- ID: UA-2026-09-04-008776-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297468
Філія "Оператор припортових станцій" акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 45270820ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 11.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційні послуги у сфері здійснення публічних закупівель- ID: UA-2026-09-04-008778-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297466
КНП "Теофіпольський ЦПМСД" ЄДРПОУ: 38611140ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини для поточного ремонту автомобільного транспорту (тросик газу, кришка розширювал...×-
Запчастини для поточного ремонту автомобільного транспорту (тросик газу, кришка розширювального бачка)
- ID: UA-2026-09-04-008777-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297465
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -