-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари та матеріали для господарських потреб- ID: UA-2026-09-05-000600-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303511
Тайкурська гімназія Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 25316265ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Автомобільні шини- ID: UA-2026-09-05-000597-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303509
військова частина А1804 ЄДРПОУ: 26614900ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 11.09.26 19:02)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд за роботами по об’єкту: "Капітальний ремонт вхідної групи з облашту...×-
Авторський нагляд за роботами по об’єкту: "Капітальний ремонт вхідної групи з облаштуванням доступності до будівлі для маломобільних груп населення (МГН) гуртожитку Комунального закладу Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" за адресою: м.Суми, вул. Паркова,2"
- ID: UA-2026-09-05-000598-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303508
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти (Сир твердий)- ID: UA-2026-09-05-000596-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303507
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ № 1 ІМ. Т.Г. ШЕВЧЕНКА КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23101028ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запчастини- ID: UA-2026-09-05-000594-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303506
військова частина А1804 ЄДРПОУ: 26614900ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 11.09.26 18:57)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки (Молоко коров’яче)- ID: UA-2026-09-05-000595-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303505
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ № 1 ІМ. Т.Г. ШЕВЧЕНКА КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23101028ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Металопластикові вікна- ID: UA-2026-09-05-000592-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303504
Військова частина А5088 ЄДРПОУ: 26642492ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 11.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні (Сметана)- ID: UA-2026-09-05-000593-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303503
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ № 1 ІМ. Т.Г. ШЕВЧЕНКА КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23101028ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-05-000591-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303502
Пилипецький ліцей Пилипецької сільської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 25439317ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Філе хека)- ID: UA-2026-09-05-000590-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303501
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ № 1 ІМ. Т.Г. ШЕВЧЕНКА КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23101028ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Навчальні засоби для кабінету фізики- ID: UA-2026-09-05-000589-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303500
Комунальний заклад «Запорізький обласний навчально-реабілітаційний центр «Оберіг» Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20520842ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сертралін, таблетки/капсули, по 50 мг, Гідрокортизон, мазь, 10 мг/г по 10 г- ID: UA-2026-09-05-000588-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303499
КНП "Київська міська дитяча клінічна лікарня №1" ЄДРПОУ: 04350694ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-05-000587-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303498
Пилипецький ліцей Пилипецької сільської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 25439317ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лавка без спинки- ID: UA-2026-09-05-000585-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303496
Тайкурська гімназія Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 25316265ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло (Вершкове масло)- ID: UA-2026-09-05-000584-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303495
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ № 1 ІМ. Т.Г. ШЕВЧЕНКА КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23101028ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -