-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
перевірка димарів та вентиляційних каналів- ID: UA-2026-08-31-010096-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243385
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ ВИНОГРАДАРСТВА І ВИНОРОБСТВА ІМЕНІ В.Є.ТАЇРОВА" ЄДРПОУ: 05431532ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обовязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних...×-
Обовязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-08-31-010117-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243384
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підготовки об’єкта до опалювального сезону: «Поточний ремонт системи теплопостач...×-
Послуги з підготовки об’єкта до опалювального сезону: «Поточний ремонт системи теплопостачання в Комунальному закладі позашкільної освіти «Центр спорту для дітей, юнацтва та молоді «Олімп» Криворізької міської ради за адресою: 50071, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Павла Глазового, 24, приміщення 107»
- ID: UA-2026-08-31-010112-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243383
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 02124781ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Блоки іскрозахисту)- ID: UA-2026-08-31-010108-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243380
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення повірки засобів вимірювальної техніки (Сигналізатор ЩИТ-3)- ID: UA-2026-08-31-010095-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243379
Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33879077ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медаль- ID: UA-2026-08-31-010094-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243377
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ" ЄДРПОУ: 41143424ДК 021:2015: 18510000-7 Ювелірні вироби та супутні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь 5*20- ID: UA-2026-08-31-010111-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243376
КП "М ВУЖКГ" ЄДРПОУ: 03357091ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи із здійснення авторського нагляду за будівельними роботами на об’єкті: «Реконструкц...×-
Роботи із здійснення авторського нагляду за будівельними роботами на об’єкті: «Реконструкція Калинівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини з облаштуванням споруд цивільного захисту (укриття) та Медичного центру допомоги учасникам бойових дій по вул. Центральна, 86 смт Калинівка Фастівського району Київської області»
- ID: UA-2026-08-31-010100-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243375
УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43979138ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38520000-6 «Сканери» (Сканер 3D Creality RaptorX або еквівалент)- ID: UA-2026-08-31-010101-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243373
ДК 021:2015: 38520000-6 СканериПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасіч...×-
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування) ЛОТ 12 - Послуги з організації гарячого харчування учнів філії Пасічнянського ліцею «Пасічнянська початкова школа №2» Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування)
- ID: UA-2026-08-31-010102-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243372
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-010109-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243371
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання ритуальних послуг- ID: UA-2026-08-31-010110-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243370
СЛОВЕЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343398ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові рушники і серветки- ID: UA-2026-08-31-010098-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243369
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44530000-4 – Кріпильні деталі (Конфірмат – 44530000-4)- ID: UA-2026-08-31-010103-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243368
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, щодо заправки,ремонту та відновлення картриджів, ремонт принтерів, копіювальної т...×-
Послуги, щодо заправки,ремонту та відновлення картриджів, ремонт принтерів, копіювальної техніки, багатофункціональних апаратів
- ID: UA-2026-08-31-010092-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243367
КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" ЄДРПОУ: 22545026ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -