-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-09-01-010851-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257659
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні для закладів освіти Острицької сільської ради (за ДК 021:2015-15820000...×-
Сухарі панірувальні для закладів освіти Острицької сільської ради (за ДК 021:2015-15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів)
- ID: UA-2026-09-01-010848-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257658
ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418417ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-09-01-010849-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257657
ХЕРСОНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ЄДРПОУ: 35330156ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер “DJI Matrice 4Т“- ID: UA-2026-09-01-010816-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257656
військова частина А1804 ЄДРПОУ: 26614900ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 17:17)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко коров’яче пастеризоване жирністю 2,5 %- ID: UA-2026-09-01-010846-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257655
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯКУШИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26235309ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Польотний контролер- ID: UA-2026-09-01-010840-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257653
Військова частина А1586 ЄДРПОУ: 24963810ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 17:12)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Зарядні станції- ID: UA-2026-09-01-010836-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257651
Військова частина Т0930 ЄДРПОУ: 26632233ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали (водоемульсія 5л., піна монтажна)- ID: UA-2026-09-01-010843-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257650
КУ "Анрушівська школа мистецтв" ЄДРПОУ: 20413419ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо- ID: UA-2026-09-01-010829-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257648
Буджацька селищна рада Болградського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379203ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали (плитка, металопрофіль)- ID: UA-2026-09-01-010839-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257647
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з права використання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної...×-
Послуги з права використання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної програми "M.E.Doc" з правом використання на відповідний строк та/або інформаційно-консультаційні послуги з їх використання
- ID: UA-2026-09-01-010831-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257645
КЗ Комунальний заклад Центр культури, дозвілля та спорту Зазимської сільської ради Броварського району Київської області ЄДРПОУ: 44106841ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-01-010830-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257644
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення топографічна зйомка земельної ділянки (у масштабі 1:500 із погодженням інжене...×-
Виготовлення топографічна зйомка земельної ділянки (у масштабі 1:500 із погодженням інженерних мереж) орієнтовною площею 0,4 га , по вул.Свободи , 38 в сел. Близнюки , Лозівського району , Харківської області
- ID: UA-2026-09-01-010834-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257643
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів (ДК 021:2015...×-
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів (ДК 021:2015:50110000-9: Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2026-09-01-010537-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257642
Військова частина А7177 ЄДРПОУ: 24974043ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
стерж. гак, стерж. кільце, дюбель- ID: UA-2026-09-01-010837-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257641
Відокремлений структурний підрозділ "Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету" ЄДРПОУ: 26415046ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -