-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сітка зварна- ID: UA-2026-09-03-014202-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287551
Військова частина А3719 ЄДРПОУ: 24973434ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари (папір гофра)- ID: UA-2026-09-03-014201-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287549
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 42272029ДК 021:2015: 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілейЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 3000 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 м...×-
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 3000 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 1000 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл; Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 5 мл
- ID: UA-2026-09-03-014193-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287546
Державна установа «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по місту Києву та Київській області» ЄДРПОУ: 37027405ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (ЛОТ №1 послуги з організації проведення...×-
Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (ЛОТ №1 послуги з організації проведення періодичних медичних оглядів працівників певних категорій, ЛОТ №2 послуги з проведення обов’язкового психіатричного огляду та психофізіологічної експертизи працівників)
- ID: UA-2026-09-03-014196-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287545
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба свіжоморожена Хек- ID: UA-2026-09-03-014198-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287544
Комунальний заклад"Олексіївський інформаційно-технологічний ліцей"Піщанобрідської сільської ради ЄДРПОУ: 33360549ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рідина для генератору туману Haze a 5л- ID: UA-2026-09-03-014194-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287543
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ М.В.ЛИСЕНКА" ЄДРПОУ: 38385217ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Побутове обладнання- ID: UA-2026-09-03-014191-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287541
Ліцей № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03874573ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з моніторингу шляхом здійснення нагляду- ID: UA-2026-09-03-014190-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287540
Військова частина А0873 ЄДРПОУ: 26614722ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай- ID: UA-2026-09-03-014186-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287539
КОМАРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ПОЧАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23591363ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кулька латекс, конфетті золотий металік, грузик для кульок (ДК 021:2015 37520000-9 Іграшки...×-
Кулька латекс, конфетті золотий металік, грузик для кульок (ДК 021:2015 37520000-9 Іграшки)
- ID: UA-2026-09-03-014187-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287538
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ ІМ. М.Д.ЛЕОНТОВИЧА ЄДРПОУ: 02224778ДК 021:2015: 37520000-9 ІграшкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги рухомого мобільного зв'язку- ID: UA-2026-09-03-014188-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287537
Парк культури та відпочинку ,,Партизанська слава" ЄДРПОУ: 19137730ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні котли (код 44620000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний з...×-
Електричні котли (код 44620000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-09-03-014189-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287536
УПРАВЛІННЯ АДМІНІСТРАТИВНИМИ БУДИНКАМИ УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 26252302ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
будівельні матеріали (ДК 021:2015: 44110000-4 «Конструкційні матеріали»)- ID: UA-2026-09-03-014149-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287535
Військова частина А2600 ЄДРПОУ: 26615101ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування- ID: UA-2026-09-03-014185-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287534
Середня загальноосвітня школа №90 ЄДРПОУ: 22336054ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці, щітки- ID: UA-2026-09-03-014184-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287533
Тисменицька міська рада ЄДРПОУ: 04356165ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -