-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
Інформаційні таблички- ID: UA-2026-09-02-009325-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268109
Вінницька філія ТОВ "Газорозподільні мережі України" ЄДРПОУ: 45165321ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
стакан паперовий- ID: UA-2026-09-02-009350-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268107
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 44332864ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-09-02-009316-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268105
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ЗМІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44047928ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір ксероксний А4 Everywhere- ID: UA-2026-09-02-009312-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268104
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВОДЯНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04411088ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відлив білий 200 мм- ID: UA-2026-09-02-009318-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268103
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44057056ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання будівельних матеріалів - лінолеум TARKETT серія SPARKA 11 3,0м. 2,0мм.-товщина 0...×-
Придбання будівельних матеріалів - лінолеум TARKETT серія SPARKA 11 3,0м. 2,0мм.-товщина 0,70мм.-захисний шар (44112230-9)
- ID: UA-2026-09-02-009323-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268101
КЗ Лубенська школа мистецтв ЄДРПОУ: 36416170ДК 021:2015: 44112230-9 ЛінолеумАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення робочих зошитів для кандидатів в усиновлювачі, опікуни/піклувальник...×-
Послуги з виготовлення робочих зошитів для кандидатів в усиновлювачі, опікуни/піклувальники, прийомні батьки, батьки вихователі та патронатні вихователі
- ID: UA-2026-09-02-009321-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268100
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ" ЄДРПОУ: 45792094ДК 021:2015: 79810000-5 Друкарські послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи опалення з заміною запірної арматури в підвалі Стебницького ліцею...×-
Поточний ремонт системи опалення з заміною запірної арматури в підвалі Стебницького ліцею №7 Дрогобицької міської ради Львівської області
- ID: UA-2026-09-02-009313-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268098
Стебницький ліцей №7 Дрогобицької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 22410046ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автомобіля КАМАЗ, послуги екскаватора-навантажувача- ID: UA-2026-09-02-009319-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268097
Відділ освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної ради ЄДРПОУ: 40215304ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів. Придбання елементів дитячих майданчиків- ID: UA-2026-09-02-009320-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268096
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 44327692ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для поховання.- ID: UA-2026-09-02-009311-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268095
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04374134ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-02-009304-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268092
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2 ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26219760ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля, квасоля, горох Код за ДК 021-2015 ЄЗС – 03210000-6 - Зернові культури та картопл...×-
Картопля, квасоля, горох Код за ДК 021-2015 ЄЗС – 03210000-6 - Зернові культури та картопля Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-02-009291-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268089
Слобожанська початкова школа Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 26508173ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання- ID: UA-2026-09-02-009307-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268087
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір туалетний- ID: UA-2026-09-02-009309-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268086
ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04418162ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -