-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адвокатської діяльності- ID: UA-2026-08-31-007514-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240822
СТЕПІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02125987ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обр...×-
ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну (Піч пароконвекційна Unox XFT133)
- ID: UA-2026-08-31-007533-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240819
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №78 м.Львова ЄДРПОУ: 23888652ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюнуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція (цезар, тандем, спектр, вертилек, синерид)- ID: UA-2026-08-31-007532-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240818
Бахмацьке комунальне виробниче підприємство "Комунальник" ЄДРПОУ: 32991839ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням робіт на об'єкті "Поточний ремонт приймального ко...×-
Технічний нагляд за виконанням робіт на об'єкті "Поточний ремонт приймального корпусу КНП "КІЛ" КМР за адресою вул.С.Петлюри, 66, м.Коломия, Івано-Франківської області, з метою встановлення підіймальної платформи для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення"
- ID: UA-2026-08-31-007515-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240817
Комунальне некомерційне підприємство «Коломийська інфекційна лікарня Коломийської міської ради Івано-Франківської області» ЄДРПОУ: 31575286ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водонагрівач побутовий електричний- ID: UA-2026-08-31-007522-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240816
1-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області ЄДРПОУ: 38452230ДК 021:2015: 39715000-7 Водонагрівачі та центральні системи опалення; санітарна технікаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу, а саме: Mit...×-
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу, а саме: Mitsubishi L200 (MMCJJKL10LH006011), Mitsubishi L200 (MMBNGV542PH008777), Ford Transit (WF0FXXTTRFRT19920); 50110000-9 – «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-31-007513-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240815
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття 160 л. 10 шт., Пакети для сміття 35 л. 100 шт.- ID: UA-2026-08-31-007530-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240814
Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради ЄДРПОУ: 44013857ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту частини коридору першого поверху (стіни,стеля,підлога)- ID: UA-2026-08-31-007524-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240811
КП Тернопільський класичний ліцей Тернопільської міської ради ЄДРПОУ: 24631923ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Універсальні електронні комунікаційні послуги (інформаційно-телекомунікаційні послуги) - А...×-
Універсальні електронні комунікаційні послуги (інформаційно-телекомунікаційні послуги) - Абонентна плата за доступ до мережі Інтернет
- ID: UA-2026-08-31-007528-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240810
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зброшування лічильників відпрацьованих чорнил Epson- ID: UA-2026-08-31-007527-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240809
Гуманітарний відділ Виконавчого комітету Буцької селищної ради ЄДРПОУ: 43991003ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ (Код ДК 021:2015 09120000-6 "Газове паливо")- ID: UA-2026-08-31-007511-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240808
Комунальне некомерційне підприємство "Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 05503562ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вивезення сміття і відходів з території закладів освіти- ID: UA-2026-08-31-007508-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240807
Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41807012ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стілець Rumba хром Софт- ID: UA-2026-08-31-007519-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240804
Заклад дошкільної освіти № 68 міста Житомира ЄДРПОУ: 24707554ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прапор- ID: UA-2026-08-31-007517-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240803
Комунальне підприємство "Горохівська багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради" ЄДРПОУ: 01982896ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Участь у семінарі "Конгрес для бухгалтерів бюджетних установ"- ID: UA-2026-08-31-007518-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240802
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний технологічний коледж" ЄДРПОУ: 02544388ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -