-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з підвезення за кодом ДК 021-2015 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобіль...×-
«Послуги з підвезення за кодом ДК 021-2015 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів»
- ID: UA-2026-09-03-006806-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280244
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43976032ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура- ID: UA-2026-09-03-006802-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280241
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації розміщення в готелі, забезпечення проведення ділової зустрічі в скла...×-
Послуги з організації розміщення в готелі, забезпечення проведення ділової зустрічі в складі офіційної делегації для участі в І Міжнародному бізнес-форумі підприємців країн Київського клубу в м. Кракові який організований Київською торгово-промисловою палатою
- ID: UA-2026-09-03-006797-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280238
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УДВП ІЗОТОП" ЄДРПОУ: 14308322ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Занурювальний електродвигун 4” POLDAP 2,2кВт 380В- ID: UA-2026-09-03-006794-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280235
КП "Побут сервіс" ЄДРПОУ: 40843919ДК 021:2015: 31110000-0 ЕлектродвигуниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
жалюзі вертикальні- ID: UA-2026-09-03-006801-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280233
БІЛОЦЕРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ-ПОЧАТКОВА ШКОЛА № 4 БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22207434ДК 021:2015: 39515440-1 Вертикальні жалюзіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко- ID: UA-2026-09-03-006800-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280231
ДК 021:2015: 15511000-3 МолокоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Євроруберойд підкладочний- ID: UA-2026-09-03-006792-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280230
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги зі стандартизації та класофікації Код ДК 72330000-2 ( послуги з надання 7 номерів...×-
послуги зі стандартизації та класофікації Код ДК 72330000-2 ( послуги з надання 7 номерів ISBN)
- ID: UA-2026-09-03-006790-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280229
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ГЕМАТОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45350633ДК 021:2015: 72330000-2 Послуги зі стандартизації та класифікації контенту та данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДП і бензин- ID: UA-2026-09-03-006773-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280227
ТОПОРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ РУЖИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22058767ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мішки п/п 50*75 - 12000 шт.- ID: UA-2026-09-03-006782-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280223
ДКП "Луцьктепло" ЄДРПОУ: 30391925ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання- ID: UA-2026-09-03-006788-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280222
ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шиноремонт коліс- ID: UA-2026-09-03-006787-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280221
Гуманітарний відділ Нагірянської сільської ради Чортківського району Тернопільської області ЄДРПОУ: 44055127ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти,свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-03-006774-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280220
МИХАЙЛІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228700ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44530000-4: Кріпильні деталі (кріпильні деталі)- ID: UA-2026-09-03-006789-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280216
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
транспортні послуги- ID: UA-2026-09-03-006780-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280215
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ГАНДБОЛУ "КАРПАТИ" ЄДРПОУ: 22111026ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -