-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення газопостачання (розподілу природного газу) (ДК 021:2015: 50530000-9 — Послуги...×-
Відновлення газопостачання (розподілу природного газу) (ДК 021:2015: 50530000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2026-09-04-000809-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289607
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ЗАТУРЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42439226ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний А 4- ID: UA-2026-09-04-000817-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289606
Державна установа «Львівська фітосанітарна випробувальна лабораторія Держпродспоживслужби» ЄДРПОУ: 38501331ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-консультативні послуги з навчання роботі з Єдиними та Державними реєстрами та...×-
Інформаційно-консультативні послуги з навчання роботі з Єдиними та Державними реєстрами та код за Єдиним закупівельним словником 80510000-2 – (Послуги з професійної підготовки спеціалістів)
- ID: UA-2026-09-04-000818-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289605
Бузька сільська рада ЄДРПОУ: 04376185ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 42120000-6 Насоси та компресори ( компресор Intertool-24 л 1.5 кВт)- ID: UA-2026-09-04-000810-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289604
Комунальне некомерційне підприємство "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995249ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печиво ДК 021:2015:15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських в...×-
Печиво ДК 021:2015:15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів
- ID: UA-2026-09-04-000806-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289603
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СОСНИЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05266524ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
автомат 16ам, СІП 2х16- ID: UA-2026-09-04-000804-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289602
Комунальне підприємство " Підгайці-Водоканал " ЄДРПОУ: 36084902ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
За товар- ID: UA-2026-09-04-000805-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289601
КП "Водолій" ЄДРПОУ: 43545782ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Омивач скла зимовий- ID: UA-2026-09-04-000741-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289600
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо альтернативне для бензинових двигунів А-95-Е20-3- ID: UA-2026-09-04-000797-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289598
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Аджамської сільської ради ЄДРПОУ: 38302240ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний інвентар- ID: UA-2026-09-04-000794-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289597
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Закупненської селищної ради ЄДРПОУ: 43978422ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вiдеокамера за ДК 021:2015 код 32230000-4 — Апаратура для передавання радіосигналу з прийм...×-
Вiдеокамера за ДК 021:2015 код 32230000-4 — Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
- ID: UA-2026-09-04-000799-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289596
Комунальне підприємство "Тролейбусне депо №3" ЄДРПОУ: 37765993ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Бузок пекінський ‘China Snow’ (Syr...×-
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Бузок пекінський ‘China Snow’ (Syringa pekinensis); Верба Матсудана (Salix Matsudana); Сакура Роял Бургунди (мультиштамб) (Prunus serrulata Royal Burgundy); Ясен звичайний (Fraxinus excelsior))
- ID: UA-2026-09-04-000803-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289595
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд" ЄДРПОУ: 05479361ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Програмна продукція «ESET PROTECT Entry з локальним управлінням (код за ДК 021:2015: 48760...×-
Програмна продукція «ESET PROTECT Entry з локальним управлінням (код за ДК 021:2015: 48760000-3: Пакети програмного забезпечення для захисту від вірусів )
- ID: UA-2026-09-04-000802-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289591
Комунальне підприємство "АТП-2528" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03358216ДК 021:2015: 48760000-3 Пакети програмного забезпечення для захисту від вірусівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності- ID: UA-2026-09-04-000775-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289590
Військова частина А2562 ЄДРПОУ: 26613183ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по ремонту танка-охолоджувача молока "GolfWassel-4000" за адресою: Київс...×-
Послуги по ремонту танка-охолоджувача молока "GolfWassel-4000" за адресою: Київська обл. Білоцерквівський р-н, с. Глибочка молочна ферма
- ID: UA-2026-09-04-000800-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289589
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -