-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Програмно-обчислювальний комплекс StrikePlagiarism- ID: UA-2026-09-01-004310-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251155
ЛДАКМ ЄДРПОУ: 26204964ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шестерня Т-150 сонячн. дрібн.шк;Палець МТЗ верхн.;Палець МТЗ нижн.;Манжета 50х70х10;Валік...×-
Шестерня Т-150 сонячн. дрібн.шк;Палець МТЗ верхн.;Палець МТЗ нижн.;Манжета 50х70х10;Валік МТЗ;Кришка радіатора МТЗ;Кільце віджимних ричагів
- ID: UA-2026-09-01-004298-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251153
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
офісне приладдя- ID: UA-2026-09-01-004299-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251148
30 гарнізонний будинок офіцерів ЄДРПОУ: 09698462ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжарення- ID: UA-2026-09-01-004304-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251147
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:71900000-7:Лабораторні послуги ( послуги з виявлення мікробактерій туберкульоз...×-
ДК 021:2015:71900000-7:Лабораторні послуги ( послуги з виявлення мікробактерій туберкульозу)
- ID: UA-2026-09-01-004314-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251143
Комунальне некомерційне підприємство "Рава-Руська лікарня" Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 20763941ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обстеження технічного стану будівель та споруд визначених Замовником по об'...×-
Послуги з обстеження технічного стану будівель та споруд визначених Замовником по об'єкту : "Технічний звіт про обстеження будівельних конструкцій будівлі фельдшерсько-акушерського пункту за адресою: Волинська область, Камінь - Каширський район, с. Серхів, вулиця Довжия, буд. 35"
- ID: UA-2026-09-01-004296-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251142
Прилісненська сільська рада ЄДРПОУ: 04334413ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Столярні вироби- ID: UA-2026-09-01-004279-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251141
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3082 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43391217ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори (Акумуляторна батарея CSB 12В 7.2 Ач)- ID: UA-2026-09-01-004300-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251140
Державна установа "Одеська виправна колонія (№14)" ЄДРПОУ: 08564127ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рафіновані олії та жири- ID: UA-2026-09-01-004292-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251139
Вище професійне училище №19 м. Дрогобича ЄДРПОУ: 02545494ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга пломбування (розпломбування) вузла обліку електричної енергії за ініціативи Замовн...×-
Послуга пломбування (розпломбування) вузла обліку електричної енергії за ініціативи Замовника (с. Ганачівка)
- ID: UA-2026-09-01-004293-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251137
Відділ освіти, молоді і спорту Виконавчого комітету Перемишлянської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 43909811ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антисептичні засоби (Бланідас 2000 експрес засіб дезінфікуючий, 1 л) (33600000-6 "Фар...×-
Антисептичні засоби (Бланідас 2000 експрес засіб дезінфікуючий, 1 л) (33600000-6 "Фармацевтична продукція")
- ID: UA-2026-09-01-004290-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251136
Чернігівський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні ДМС України ЄДРПОУ: 26493974ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Банани свіжі, ґатунок другий- ID: UA-2026-09-01-004270-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251134
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ» ЄДРПОУ: 20361881ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 код 45520000-8 - Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (...×-
ДК 021-2015 код 45520000-8 - Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт ( послуги спецтехніки (гусеничний екскаватор Вольво, трал-довгомір ))
- ID: UA-2026-09-01-004285-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251132
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" ЄДРПОУ: 19422525ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фарба біла 2,5 кг, фарба біла 0,75 кг, фарба світлий дуб 2,5кг, фарба світлий дуб 0,75 кг,...×-
фарба біла 2,5 кг, фарба біла 0,75 кг, фарба світлий дуб 2,5кг, фарба світлий дуб 0,75 кг, фарба темний дуб 2,5 кг, фарба темно-зелена 2,8кг, фарба чорна 0,9кг, фарба чорна 2,8кг
- ID: UA-2026-09-01-004288-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251131
Карпатський національний природний парк ЄДРПОУ: 05509323ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельний генератор номінальною потужністю 30 кВт.- ID: UA-2026-09-01-004282-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251130
ДП "БЦКТ"МІКРОТЕК" ЄДРПОУ: 22900497ДК 021:2015: 31121100-1 Дизель-генераторні установкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
-