-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (обкладинка для брошурувальника).- ID: UA-2026-08-31-006832-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240122
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Початкова школа № 2 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22772364ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
деревина дров'яна не промислового використання- ID: UA-2026-08-31-006842-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240121
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХОТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38231128ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) план...×-
Послуги з розробки документів та проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) планованої діяльності при експлуатації родовища «Плугівська ділянка (свердловини №№ 1е, 2е, 3е, 4е, 5е, 6е, 7е, 8е)»
- ID: UA-2026-08-31-006835-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240118
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" ЄДРПОУ: 03348471ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджментПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Товар - код CPV 09130000-9 по ДК 021:2015 – Нафта і дистиляти (Бензин).РПЗ – 9.31. Учасник...×-
Товар - код CPV 09130000-9 по ДК 021:2015 – Нафта і дистиляти (Бензин).РПЗ – 9.31. Учасник повинен до кінця строку подання тендерної пропозиції надіслати на електронну адресу замовника d_kurapov@sunpp.atom.gov.uа та n_kashuba@sunpp.atom.gov.ua із зазначенням предмета закупівлі та ідентифікатора закупівлі (у форматі UA-2026-ХХ-ХХ-ХХХХХХ-Y): заповнений проєкт договору, заповнену специфікацію відповідно до додатку до договору. Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: фахівець тел. (05136) 4-41-96, e-mail: d_kurapov@sunpp.atom.gov.uа
- ID: UA-2026-08-31-006830-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240111
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка газової сигналізації та димоходів і вентканалів- ID: UA-2026-08-31-006807-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240110
Державна установа "Казанківська виправна колонія (№93)" ЄДРПОУ: 08564044ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бронежилети 2 клас захисту- ID: UA-2026-08-31-006823-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240109
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади.- ID: UA-2026-08-31-006828-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240107
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9997 ЄДРПОУ: 14321908ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування пожежної сигналізації- ID: UA-2026-08-31-006838-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240106
ДЗ "ДССС "Зелена гірка" МОЗ України" ЄДРПОУ: 20995456ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок)- ID: UA-2026-08-31-006824-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240105
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фреон- ID: UA-2026-08-31-006831-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240104
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1241 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323422ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту покрівлі адміністративної будівлі за адресою м.Запоріжжя вул.Н...×-
Послуги з поточного ремонту покрівлі адміністративної будівлі за адресою м.Запоріжжя вул.Незалежної України,57 (Усунення наслідків ракетного обстрілу рф)
- ID: UA-2026-08-31-006841-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240102
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Дніпропетровській та Запорізькій областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45291657ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інфор...×-
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу
- ID: UA-2026-08-31-006815-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240101
ВІДДІЛ ОСВІТИ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44064021ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жилка до тримера 2,7 мм.- ID: UA-2026-08-31-006810-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240099
Комунальне некомерційне підприємство "Демидівська центральна районна лікарня" Демидівської селищної ради ЄДРПОУ: 01999891ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з встановлення Програмного комплексу АВК-5 "Автоматизований випуск ПЕОМ кошто...×-
Послуги з встановлення Програмного комплексу АВК-5 "Автоматизований випуск ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації" (2 інсталяції), послуги з питань автоматизованого визначення вартості будівництва при застосуванні ПК АВК-5 (2р.м.)
- ID: UA-2026-08-31-006819-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240096
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056109ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2026-08-31-006805-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240095
Хорошівський ЦПМСД ЄДРПОУ: 38215258ДК 021:2015: 44111200-3 ЦементАктивна -