-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для ремонту водопровідної мережі- ID: UA-2026-09-02-010613-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269383
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СТУДЕНЯНСЬКИЙ КОМУНГОСП" СТУДЕНЯНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44456458ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту внутрішніх мереж електропостачання Вигодянського будинку культ...×-
Послуги з поточного ремонту внутрішніх мереж електропостачання Вигодянського будинку культури
- ID: UA-2026-09-02-010622-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269381
КЗ Центр культури,дозвілля та туризму Вигодянської сільської ради Одеського району, Одеської області ЄДРПОУ: 44582495ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки ко...×-
Розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтованою площею 0,3000 га, за адресою: вул. Богдана Хмельницького, б/н, м. Берестин, Харківська область
- ID: UA-2026-09-02-010587-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269376
БЕРЕСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафтопродукти- ID: UA-2026-09-02-010609-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269371
Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради" ЄДРПОУ: 44133519ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Снєжка фасадна Standart 10л- ID: UA-2026-09-02-010599-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269370
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Бориславський центр професійної освіти" ЄДРПОУ: 22376409ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби- ID: UA-2026-09-02-010605-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269368
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розріджувач універсальний- ID: UA-2026-09-02-010593-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269365
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Горошок консервований 0,420 гр. ж/б. Томатна паста 0,480. Мармелад- ID: UA-2026-09-02-010604-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269364
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водопровідне обладнання- ID: UA-2026-09-02-010596-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269363
ТОВ "НіжинТеплоМережі" ЄДРПОУ: 32750668ДК 021:2015: 39370000-6 Водопровідне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4, 80 г/м2 IQ Ultra, клас А, 500 аркушів- ID: UA-2026-09-02-010588-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269362
Виконавчий комітет Гуляйпільської міської ради ЄДРПОУ: 04526970ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування газового обладнання, проведення режимно-налагоджувальн...×-
Послуги з технічного обслуговування газового обладнання, проведення режимно-налагоджувальних та еколого-теплотехнічних послуг водогогрійних котлів на об’єкті: головний корпус з інженерним блоком – водогрійний котел «Buderus» - 2 шт., гостьовий будинок, відпочинковий комплекс з гаражами для автомобілів "Viessmann Vitoplex 200"- 2 шт.
- ID: UA-2026-09-02-010589-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269361
Національний природний парк "Синьогора" ЄДРПОУ: 31075296ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту: утеплення віконних та дверних відкосів в приміщенні Носівсько...×-
Послуги з поточного ремонту: утеплення віконних та дверних відкосів в приміщенні Носівського закладу дошкільної освіти «Барвінок» Носівської міської ради Чернігівської області за адресою: вул.. Воскресенська, 11, м. Носівка, Чернігівська область, код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-02-010590-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269360
НОСІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "БАРВІНОК" НОСІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34593867ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2026-09-02-010586-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269358
КП "Управляюча компанія"Житлокомунсервіс" Вараської міської ради ЄДРПОУ: 40894523ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилад...×-
Код ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
- ID: UA-2026-09-02-010585-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269357
Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради "Обласна стоматологічна поліклініка" ЄДРПОУ: 01994706ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Шарнірна драбина-стрем'янка 4х5- ID: UA-2026-09-02-010558-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269356
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3012 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ОДЕСА) ЄДРПОУ: 23314215ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-