-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші послуги у сфері інформатизації (консультаційні послуги з питань програмування та комп...×-
Інші послуги у сфері інформатизації (консультаційні послуги з питань програмування та комп'ютерного апаратного забезпечення щодо розвитку модульної системи)
- ID: UA-2026-08-31-001586-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234891
Департамент у справах ветеранів Одеської міської ради ЄДРПОУ: 46125211ДК 021:2015: 72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпеченняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Інструменти та матеріали для військових інженерно-технічних та фортифікаційних споруд- ID: UA-2026-08-31-001548-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234889
Військова частина Т0320 ЄДРПОУ: 33125935ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-08-31-001580-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234888
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)" ЄДРПОУ: 08731826ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (змішувач для кухні)- придбання матеріалів д...×-
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (змішувач для кухні)- придбання матеріалів для ремонту водомережі
- ID: UA-2026-08-31-001584-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234887
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манометр грузовий- ID: UA-2026-08-31-001585-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234885
КП "Глухівський тепловий район" Глухівської міської ради ЄДРПОУ: 31264398ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти (сир твердий; сир кисломолочний)- ID: UA-2026-08-31-001582-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234884
Державний навчальний заклад "Ісаєвський професійний аграрний ліцей" ЄДРПОУ: 20986842ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг виїзду наряду реагування на повідомлення з об'єктів- ID: UA-2026-08-31-001577-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234882
Гуманітарний ліцей Ямпільської міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26244797ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний дрібний ремонт вул. Михальченків с. Лозуватка Звенигородського району Черкаської...×-
Поточний дрібний ремонт вул. Михальченків с. Лозуватка Звенигородського району Черкаської області
- ID: UA-2026-08-31-001576-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234879
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 38345352ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова 5л.- ID: UA-2026-08-31-001573-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234878
Івано-Франківський національний медичний університет ЄДРПОУ: 02010758ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з поточного ремонту та обслуговувані бензінової техники- ID: UA-2026-08-31-001574-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234876
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МІСЬКА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "ВОСТОК" М.ХАРКОВА ЄДРПОУ: 33290660ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
конструкційні матеріали- ID: UA-2026-08-31-001572-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234875
ЦНСП Надлацької сільської ради ЄДРПОУ: 44026541ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тонер, чип для картриджа- ID: UA-2026-08-31-001566-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234872
Прилісненська сільська рада ЄДРПОУ: 04334413ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перезарядки вогнгасників- ID: UA-2026-08-31-001551-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234871
Любельський заклад дошкільної освіти Жовківської міської ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 23953820ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сухофрукти яблука та груші- ID: UA-2026-08-31-001568-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234870
НЕМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РАДИВИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Дубенського Району РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25318625ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів DAEWOO NOVUS- ID: UA-2026-08-31-001565-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234869
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області ЄДРПОУ: 08588990ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-