-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини для ремонту автомобільного транспорту- ID: UA-2026-09-03-000812-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274269
Берестинський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 03358630ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39290000-1 - Фурнітура різна (Стенд ПВХ)- ID: UA-2026-09-03-000814-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274268
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Глюкофон маленький 16 см.- ID: UA-2026-09-03-000802-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274264
Навчально-реабілітаційний центр «Надія» Вишгородської міської ради ЄДРПОУ: 24220924ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бутль полікарбонат- ID: UA-2026-09-03-000815-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274262
КП Краєзнавчий музей міста Горішні Плавні ЄДРПОУ: 25867562ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з встановлення тахографу- ID: UA-2026-09-03-000804-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274260
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3" ЄДРПОУ: 26244136ДК 021:2015: 51220000-0 Послуги зі встановлення контрольного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серцевина замка, замок врізний(код ДК 021:2015 –44520000-1 - Замки, ключі та петлі)- ID: UA-2026-09-03-000800-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274258
ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 04061576ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба ДекоЛюкс 2кг, Фарба Дніпровська вагонка ПФ-133 2,5кг- ID: UA-2026-09-03-000807-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274257
КП "М ВУЖКГ" ЄДРПОУ: 03357091ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водоемульсія ,емаль , код ДК -44810000-1 - Фарби- ID: UA-2026-09-03-000796-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274256
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРТЕПЛО" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05384488ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту, повірки та перевірки медичного обладнання ДК 021:2015:50410000-2 Послуг...×-
Послуги з ремонту, повірки та перевірки медичного обладнання ДК 021:2015:50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-03-000801-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274253
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення поточних ремонтних робіт електромережі (розетки, вимикачі, світил...×-
Матеріали для проведення поточних ремонтних робіт електромережі (розетки, вимикачі, світильник)
- ID: UA-2026-09-03-000797-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274252
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-03-000788-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274251
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03352490ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджів.- ID: UA-2026-09-03-000794-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274247
Антонівська сільська рада ЄДРПОУ: 04388136ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
кухонне приладдя, товари для дому та господарства- ID: UA-2026-09-03-000789-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274246
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ" ГРУНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41097599ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупи- ID: UA-2026-09-03-000793-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274245
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36467250ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стенд двосторонній 800х1000мм- ID: UA-2026-09-03-000791-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274244
Староушицька селищна рада, вул. Українська, буд. 5, селище Стара Ушиця, Хмельницька область, Україна, 32385 ЄДРПОУ: 03308388ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -