-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабелі високої напруги (кабель КГН...×-
код ДК 021:2015 – 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабелі високої напруги (кабель КГНВнг 4*70 (Е)); кабель КВВГ 7*1,5)
- ID: UA-2026-09-01-002167-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249048
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05498677ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квіти, композиції з квітів- ID: UA-2026-09-01-002161-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249045
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44011315ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-01-002162-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249043
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка, відновлення картриджів- ID: UA-2026-09-01-002168-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249042
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні прилади для розділення та ідентифікації мікропластику згідно з класифікатором...×-
Лабораторні прилади для розділення та ідентифікації мікропластику згідно з класифікатором продукції та послуг ДК 021:2015 38920000-0 — Лабораторне обладнання, а саме Сито СЛМ-300 н\ж м\ткане 0,25, Сито СЛМ-300 н\ж м\ткане 0,5, Шпатель двосторонній 150 мм, Совок нерж 200 мл, Пінцет анатомічний ПА-15 (150мм)
- ID: UA-2026-09-01-002157-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249041
ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД "ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ К.Д. УШИНСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02125473ДК 021:2015: 38920000-0 Обладнання для дослідження насіння та кормівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія. (Універсальна послуга)- ID: UA-2026-09-01-002163-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249040
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з використання (експлуатації) спортивних споруд та спортивного обладнання (комплек...×-
послуги з використання (експлуатації) спортивних споруд та спортивного обладнання (комплексна послуга з експлуатації спортивних споруд та стрільби стендової ) (№2406/1.046/1, №2188/1)
- ID: UA-2026-09-01-002156-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249038
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електротовари, будівельні матеріали, знаряддя- ID: UA-2026-09-01-002154-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249035
КЗ Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради ЄДРПОУ: 20407838ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плити мінераловатні BauGut- ID: UA-2026-09-01-002155-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249034
Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" ЄДРПОУ: 05523814ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива моторна Neste Turbo LXE 15W-40. Масло трансмісійне Neste Axle 80W-90- ID: UA-2026-09-01-002152-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249033
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ЮРІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31974917ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сир твердий, сир м"який адигейський, сир кисломолочний за кодом ДК 021:2015:15540000-...×-
сир твердий, сир м"який адигейський, сир кисломолочний за кодом ДК 021:2015:15540000-5 Сирні продукти
- ID: UA-2026-09-01-002128-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249031
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ МАШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23551725ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай- ID: UA-2026-09-01-002141-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249030
Гоголівський ліцей Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області ЄДРПОУ: 25299425ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
природний газ для потерб опалення- ID: UA-2026-09-01-002150-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249028
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ" ЄДРПОУ: 00182113ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картридж Canon 725- ID: UA-2026-09-01-002149-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249026
ЛАДИЖИНСЬКА ДИТЯЧО- ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №2 ЄДРПОУ: 26219948ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення медичного огляду працівників КП "Бессарабський ринок".- ID: UA-2026-09-01-002144-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249025
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕССАРАБСЬКИЙ РИНОК" ЄДРПОУ: 05587984ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -