-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-01-002729-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249601
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каша перлова з яловичиною 525гр., Каша перлова зі свининою 525гр., Каша гречана з яловичин...×-
Каша перлова з яловичиною 525гр., Каша перлова зі свининою 525гр., Каша гречана з яловичиною 525гр, Каша гречана зі свининою 525гр.
- ID: UA-2026-09-01-002733-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249600
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ГЕРІАТРИЧНИЙ ДІМ МИЛОСЕРДЯ ІМЕНІ СВЯТОГО ЦІЛИТЕЛЯ ПАНТЕЛЕЙМОНА" ЄДРПОУ: 26343097ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щомісячне абонентське обслуговування (65130000-3 "Експлуатування систем водопостачанн...- ID: UA-2026-09-01-002732-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249596
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН ЄДРПОУ: 23212638ДК 021:2015: 65130000-3 Експлуатування систем водопостачанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп’ютери (ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частин...×-
Персональні комп’ютери (ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))
- ID: UA-2026-09-01-002725-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249595
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362755ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай трав’яний, чай каркаде- ID: UA-2026-09-01-002724-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249594
КУ Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей №16 імені Володимира Козубняка Хмельницької міської ради " ЄДРПОУ: 25908025ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015- 33696000-5:Кювета 4 мл, для медичного призначення, форма випуску-упаковка, ві...×-
ДК 021:2015- 33696000-5:Кювета 4 мл, для медичного призначення, форма випуску-упаковка, відповідність- ISO 13485, код НК 61032. (Технічні характеристики: одноразові кювети для зразків сумісні з 1,2,-х канальним коагулометром Соа Х 4 виробництва BioSystems)
- ID: UA-2026-09-01-002721-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249592
ДК 021:2015: 33696000-5 Реактиви та контрастні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для ремонту електромереж- ID: UA-2026-09-01-002720-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249588
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44011315ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
ДК 021:2015 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванн (моп, щітки)
- ID: UA-2026-09-01-002716-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249587
Відділ освіти Тростянецької міської ради ЄДРПОУ: 35157487ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт заміна вікон та дверей житлового будинку за адресою: вулиця Татарська,2...×-
Капітальний ремонт заміна вікон та дверей житлового будинку за адресою: вулиця Татарська,2-Д у Шевченківському районі м. Києва
- ID: UA-2026-09-01-002707-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249586
Управління містобудування, архітектури та землекористування Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37470154ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44520000-1 Замки, ключі та петлі- ID: UA-2026-09-01-002704-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249583
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання вивіски протирадіаційне укриття 50*60- ID: UA-2026-09-01-002709-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249581
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ШВАЙКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43023377ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проєктної документації на капітальний ремонт мосту на км 185+719 автомобільної...×-
Розроблення проєктної документації на капітальний ремонт мосту на км 185+719 автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг) з підходами, Миколаївська область
- ID: UA-2026-09-01-002715-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249580
ДК 021:2015: 71322000-1 Послуги з інженерного проектування в галузі цивільного будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб "Шкільний"- ID: UA-2026-09-01-002713-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249579
Димерський ліцей №1 Димерської селищної ради ЄДРПОУ: 25567699ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мяка муфта, гальмівна стрічка- ID: UA-2026-09-01-002710-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249578
НПП СИНЕВИР ЄДРПОУ: 05384614ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:34310000-3 Двигуни та їх частини ( Колектор випускний ДТ-75)- ID: UA-2026-09-01-002705-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249577
Барвінківське комунальне підприємство "Благоустрій" ЄДРПОУ: 35598206ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -