-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивно-ігровий металевий майданчик- ID: UA-2026-08-31-009925-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243195
Відділ освіти Рогатинської міської ради ЄДРПОУ: 44094627ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гумовий штамп (60х40), Pr 55 оснастка 60х40, Печатка кругла (гума) D40, R 40 оснастка для...×-
Гумовий штамп (60х40), Pr 55 оснастка 60х40, Печатка кругла (гума) D40, R 40 оснастка для круглої печатки
- ID: UA-2026-08-31-009918-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243194
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43963788ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги інформатизації, технічної підтримки і захисту інформації- ID: UA-2026-08-31-009919-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243192
Комунальне підприємство "Горохівська багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради" ЄДРПОУ: 01982896ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд по об’єкту «Капітальний ремонт (переобладнання) медичних приміщень та ко...×-
Авторський нагляд по об’єкту «Капітальний ремонт (переобладнання) медичних приміщень та конференцзалу комунального підприємства “Волинське обласне територіальне медичне об'єднання захисту материнства і дитинства” Волинської обласної ради по вул. Загородня, 20, в місті Луцьк Волинської області (коригування)» строком до завершення будівництва, код ДК 021:2015:71520000-9 послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт; СPV: 71520000-9 – Construction supervision services.
- ID: UA-2026-08-31-009904-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243190
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАНННЯ ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА» ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42078561ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 45440000-3 Фарбування та скління (поточний ремонт з наклеювання захисної...×-
Код ДК 021:2015 – 45440000-3 Фарбування та скління (поточний ремонт з наклеювання захисної (броньованої) плівки на вікна в будівлі АТ «Запоріжжяобленерго» інв.№ 10_010122N)
- ID: UA-2026-08-31-009917-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243185
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасіч...×-
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування) ЛОТ 11 - Послуги з організації гарячого харчування учнів філії Пасічнянського ліцею «Пасічнянська початкова школа №1» Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування)
- ID: UA-2026-08-31-009913-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243183
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетки- ID: UA-2026-08-31-009909-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243182
ГОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565299ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розеткиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання екскурсійних послуг історичним центром міста Львова для школярів Куп'янської...×-
Надання екскурсійних послуг історичним центром міста Львова для школярів Куп'янської міської територіальної громади в рамках Програми розвитку туристичної галузі на території Львівської міської територіальної громади на 2026-2028 роки.
- ID: UA-2026-08-31-009899-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243176
ДК 021:2015: 63500000-4 Послуги туристичних агентств, туристичних операторів і туристичної підтримкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткові роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт приміщень поліклініки №1 літ «А-3» комуна...×-
Додаткові роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт приміщень поліклініки №1 літ «А-3» комунального некомерційного підприємства «Міська дитяча лікарня» Рівненської міської ради на вул. В'ячеслава Чорновола, 72 в м. Рівному»
- ID: UA-2026-08-31-009902-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243173
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнер для лабораторних відходів Мульти-Сейф твін плюс 5000- ID: UA-2026-08-31-009900-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243172
Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок ЄДРПОУ: 00485670ДК 021:2015: 44613800-8 Контейнери для відходівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини автомобільні- ID: UA-2026-08-31-009890-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243171
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 44768034ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 23:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторні батареї- ID: UA-2026-08-31-009894-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243169
Національний природний парк "Верховинський" ЄДРПОУ: 37638334ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адвокатської діяльності- ID: UA-2026-08-31-009895-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243168
Комунальна організація «Харківський зоологічний парк» ЄДРПОУ: 02220881ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали (ДК 021:2015 -22810000-1 - Паперові чи картонні реєстраційні журнали)- ID: UA-2026-08-31-009893-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243166
Ямпільська селищна рада Шепетівського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04403309ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття дороги по провулку Ринковий в селищі Вільшани...×-
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття дороги по провулку Ринковий в селищі Вільшани Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-08-31-009885-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243165
СОЛОНИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -