-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
виконання робіт з коригування проектно-кошторисної документації (надалі ПКД) по об’єкту: «...×-
виконання робіт з коригування проектно-кошторисної документації (надалі ПКД) по об’єкту: «Капітальний ремонт ДНЗ №111 на вул.Виговського, 1а у м.Львові» Коригування, код ДК 021:2015 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
- ID: UA-2026-09-01-011410-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258214
Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради ЄДРПОУ: 41321682ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий- ID: UA-2026-09-01-011409-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258213
ПОЗАМІСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ "ЧАЙКА" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 37000540ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенерго...×-
Кур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенергозбут”)
- ID: UA-2026-09-01-011404-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258208
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42035266ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сідельні тягачі з можливістю працювати з напівпричепами різних видів- ID: UA-2026-09-01-011403-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258207
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, з розподілом- ID: UA-2026-09-01-011401-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258206
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3017 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39309315ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги тренера для проведення тренінгів за кодом ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги,...×-
Послуги тренера для проведення тренінгів за кодом ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою
- ID: UA-2026-09-01-011402-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258205
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ЄДРПОУ: 05395828ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
шини- ID: UA-2026-09-01-011400-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258204
КП Міське комунальне господарство Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-франківської області ЄДРПОУ: 24680301ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, з розподілом- ID: UA-2026-09-01-011396-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258203
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3017 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39309315ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно негашене будівельне для виконання ремонтних робіт у протирадіаційному укритті ПРУ- ID: UA-2026-09-01-011397-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258202
Теофіпольський ліцей №1 Теофіпольської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 25803444ДК 021:2015: 44921200-4 ВапноАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з поточного ремонту автомобіля CHERY TIGGO-3- ID: UA-2026-09-01-011399-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258201
РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01038594ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-01-011398-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258200
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №30 "ОЛІМП" ІМЕНІ Н. М. ШЕВЧЕНКО КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24826816ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Особова справа здобувача освіти з карманом- ID: UA-2026-09-01-011395-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258199
ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом та здійснення господарської діяльності, підготовки до проведення опалювального сезону, ремонт теплових та водопровідних мереж, придбання миючих та дезинфікуючих засобів, офісних меблів, меблів та кухонного приладдя для харчування дітей (ВВГ, ПВС, АВВГ, Кріплення для труб та гофри, Гофра, Скоба кабельна, Каб.короб)
- ID: UA-2026-09-01-011394-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258198
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби- ID: UA-2026-09-01-011391-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258197
ЯБЛУНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "ПИСАНКА" ЯБЛУНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20564331ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 90430000-0 Послуги з відведення стічних вод (послуги з централізованого...×-
Код ДК 021:2015 – 90430000-0 Послуги з відведення стічних вод (послуги з централізованого водовідведення). Закупівля на підставі абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178.
- ID: UA-2026-09-01-011392-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258196
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05498677ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -