-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка, ремонт та відновлення картриджів (50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт оф...×-
Заправка, ремонт та відновлення картриджів (50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)
- ID: UA-2026-09-02-008937-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267721
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ" ЄДРПОУ: 22769675ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
НАДАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ НА ВИКОРИСТАННЯ ОБЄКТА/ ОБЄКТІВ ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ,А САМЕ :...×-
НАДАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ НА ВИКОРИСТАННЯ ОБЄКТА/ ОБЄКТІВ ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ,А САМЕ : БАЗИ ДАНИХ ТА СКЛАДОВИХ ЧАСТИН ( ЕЛЕМЕНТІВ) БАЗИ ДАНИХ за кодом ДК 021:2015 46810000-7 Системи баз даних
- ID: UA-2026-09-02-008935-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267718
Комунальне некомерційне підприємство Теплицької селищної ради" Теплицький центр первинної медичної допомоги" ЄДРПОУ: 37337644ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор буряковий білий за кодом ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція Єдиного з...×-
Цукор буряковий білий за кодом ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-02-008917-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267717
Слобожанська початкова школа Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 26508173ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль, спеції- ID: UA-2026-09-02-008931-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267716
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ДМИТРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23545535ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реактиви для досліджень- ID: UA-2026-09-02-008920-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267713
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами- ID: UA-2026-09-02-008921-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267699
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевезення організованої групи пасажирів (членів сімейзагиблого /померлого Захисника та З...×-
Перевезення організованої групи пасажирів (членів сімейзагиблого /померлого Захисника та Захисниці України) (код ДК 021:2015 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення)
- ID: UA-2026-09-02-008913-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267698
УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40527315ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)- ID: UA-2026-09-02-008904-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267696
МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА ЄДРПОУ: 03002136ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними ма...×-
код ДК 021:2015:44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами(стрічка серпянка)
- ID: UA-2026-09-02-008915-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267695
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38500095ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
24450000-3 Агрохімічна продукція (дезінфекаційний засіб «Вінеком»)- ID: UA-2026-09-02-008918-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267693
ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" ЄДРПОУ: 02568182ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
EcoFlow DELTA 2 (зарядна станція)- ID: UA-2026-09-02-008908-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267690
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ" НЕМИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44098506ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44220000-8 - Столярні вироби- ID: UA-2026-09-02-008905-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267689
Ліцей № 75 імені Лесі Українки Львівської міської ради ЄДРПОУ: 22350195ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао-порошок- ID: UA-2026-09-02-008907-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267688
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ № 14 ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 25803042ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний "Crystal PRINT &CO" A4*500арк, 80г/м; гумка для стирання мяка...×-
Папір офісний "Crystal PRINT &CO" A4*500арк, 80г/м; гумка для стирання мяка ,CLASS; олівець графітний з гумкою НВ Умка; Файл А4, РР 30мкн (100шт); коректор-ручка з металевим наконечником 7мл, NORMA; зошит загальний 96арк кліт.; зошит загальний 48арк кліт.; ручка кулькова масляна 0,7мм, WIN; папір тонований мікс А4 80г/м Maestro, плівка для ламінації 75мк А4; папір кольоровий А4 160г/м
- ID: UA-2026-09-02-008903-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267687
Калуський ліцей №6 Калуської міської ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 23922788ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилад...×-
Код ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
- ID: UA-2026-09-02-008902-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267686
Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради "Обласна стоматологічна поліклініка" ЄДРПОУ: 01994706ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАктивна -