-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельні reнератори 4-x тактні DG-75E 7.5/8.0 кВт (eлектрозапуск) APRO- ID: UA-2026-09-01-011141-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257967
Військова частина А5000 ЄДРПОУ: 26640004ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 04:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт та виконанн...×-
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт та виконання відновлювальних робіт адміністративної будівлі Управління Служби безпеки України в Миколаївській області в місті Миколаїв»
- ID: UA-2026-09-01-011165-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257966
Управління Служби безпеки України в Миколаївській області ЄДРПОУ: 20001639ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги сторонніх фахівців, а саме: юридичні послуги (код ДК 021:2015 - 79110000-8 Послуги...×-
Послуги сторонніх фахівців, а саме: юридичні послуги (код ДК 021:2015 - 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва) з питань організації та проведення процедури закупівлі: відкриті торги
- ID: UA-2026-09-01-011163-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257965
Ліцей №20 міста Житомира ЄДРПОУ: 22059100ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Кейтерингові послуги для забезпечення харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та п...×-
«Кейтерингові послуги для забезпечення харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та пільгових категорій (5-11 класи) закладів загальної середньої освіти Славської селищної ради (Код ДК 021:2015 (CPV): ДК 021:2015: 55520000-1 - Кейтерингові послуги)»
- ID: UA-2026-09-01-011162-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257964
Відділ освіти, культури та спорту Славської селищної ради Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 45323641ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтри- ID: UA-2026-09-01-011160-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257962
ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
знаряддя- ID: UA-2026-09-01-011158-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257961
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Свічка NGK, Патрубок вентиляції картеру- ID: UA-2026-09-01-011154-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257958
ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-01-011153-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257957
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга доступу до мережі Інтернет- ID: UA-2026-09-01-011157-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257956
Шепетівський міський будинок культури ЄДРПОУ: 21326355ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Засоби для дезінфекції, очищення, стерилізації виробів медичного призначення та інтраопера...×-
Засоби для дезінфекції, очищення, стерилізації виробів медичного призначення та інтраопераційної обробки шкіри (Засіб дезінфекційний "Лонгсепт ультра (Longsept ultra)" 1000 мл; Засіб дезінфекційний "Лонгсепт ультра (Longsept ultra)" 5000 мл; Засіб дезінфікуючий "Бланідас 300 (Blanidas 300)" (таблетки), 1 кг; Скінцид (SKINCID) для інтраопераційної обробки шкіри, 1000 мл; Скінцид (SKINCID) для інтраопераційної обробки шкіри, 5000 мл), ДК 021:2015:24450000-3 – Агрохімічна продукція (24455000-8 - Дезинфекційні засоби)
- ID: UA-2026-09-01-011151-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257955
Комунальне підприємство "Балтська багатопрофільна лікарня" Балтської міської ради Одеської області ЄДРПОУ: 01998644ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана 900г- ID: UA-2026-09-01-011156-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257954
Центр надання соціальних послуг Берегометської селищної ради ЄДРПОУ: 44161001ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
буряк, банани, апельсини, мандарини, яблука, помідори тепличні, огірки тепличні, перець бо...×-
буряк, банани, апельсини, мандарини, яблука, помідори тепличні, огірки тепличні, перець болгарський, капуста, морква, цибуля
- ID: UA-2026-09-01-011146-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257952
Журавненський ліцей Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 25509791ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування газового обладнання)
- ID: UA-2026-09-01-011149-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257951
Комунальне некомерційне підприємство "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 14054198ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 79340000-9 «Рекламні та маркетингові послуги» - Рекламно-інформаційні послу...×-
ДК 021:2015 - 79340000-9 «Рекламні та маркетингові послуги» - Рекламно-інформаційні послуги зі створення та розміщення інформації в медіа (в мережі Інтернет) щодо діяльності органів місцевого самоврядування та питань життєдіяльності Івано-Франківської міської територіальної громади
- ID: UA-2026-09-01-011150-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257950
ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вентилятор підлоговий Wild Wind-FS1804- ID: UA-2026-09-01-011147-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257949
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -