-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Безпілотні літальні апарати “ANGEL STAR ARROW 22 (UA) V1ˮ- ID: UA-2026-09-03-005326-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278764
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4599 ЄДРПОУ: 26631904ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (з забезпечення пр...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (з забезпечення проведення процедури оцінки відповідності (сертифікації) і випробувань КТЗ) з видачею Протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу
- ID: UA-2026-09-03-005322-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278762
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти- ID: UA-2026-09-03-005309-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278760
Заклад дошкільної освіти №7 "Дюймовочка" Шепетівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 23562676ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК:021:2015:39260000-2 Секційні лотки та канцелярське приладдя (клей-олівець 21 г, PVA...×-
код ДК:021:2015:39260000-2 Секційні лотки та канцелярське приладдя (клей-олівець 21 г, PVA-основа; коректор стрічковий, 5мм х 20 м; ручка кулькова масляна, синя 0,7 мм; маркер тестовий жовтий 1-5 мм; олівець чорнографічний НВ, з гумкою; скоби для степлера №10, металеві; скоби для степлера №24\6, металеві; скріпки трикутні, розмір 25 мм, 100 шт)
- ID: UA-2026-09-03-005308-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278759
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05403286ДК 021:2015: 39260000-2 Секційні лотки та канцелярське приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за будівництвом за ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду...×-
Здійснення технічного нагляду за будівництвом за ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт об’єкта «Капітальний ремонт харчоблоку та їдальні за технологічною моделлю організації харчування «опорна кухня» в Новоодеському ліцеї № 1 Новоодеської міської ради Миколаївського району Миколаївської області за адресою: м. Нова Одеса, вул. Центральна № 220 (Коригування)»
- ID: UA-2026-09-03-005312-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278758
Управління освіти Новоодеської міської ради ЄДРПОУ: 44059865ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каналізаційні системи- ID: UA-2026-09-03-005293-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278756
Радивилівський ліцей № 2 ім.П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 38505512ДК 021:2015: 44130000-0 Каналізаційні системиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-09-03-005310-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278754
Івано-Франківський професійний політехнічний ліцей ЄДРПОУ: 25910789ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44830000-7: Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (етил ацетат)- ID: UA-2026-09-03-005292-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278748
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з реєстрації Замовника, як користувача в системі програмного Продукту ”АІС ’’Місц...×-
Послуги з реєстрації Замовника, як користувача в системі програмного Продукту ”АІС ’’Місцеві бюджети рівня розпорядника бюджетних коштів”, та підтримки програмного продукту
- ID: UA-2026-09-03-005305-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278746
ДК 021:2015: 72266000-7 Консультаційні послуги з питань програмного забезпеченняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивний інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі нац...×-
Спортивний інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 31720000-9 — Електромеханічне обладнання) (3730)
- ID: UA-2026-09-03-005285-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278744
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнер з чорнилом.- ID: UA-2026-09-03-005280-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278742
Відділ освіти, молоді та спорту Нехворощанської сільської ради Полтавського району Полтавської області ЄДРПОУ: 43724001ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйце курине)- ID: UA-2026-09-03-005282-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278741
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОБРИНЕЦЬКА ЛІКАРНЯ" БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01995108ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх...×-
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх мереж газопостачання.
- ID: UA-2026-09-03-005291-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278740
Майорщинська спеціальна школа Полтавської обласної ради ЄДРПОУ: 04590659ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (заправка картридж...×-
ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (заправка картриджа, запрпавка струменового принтера Epson )
- ID: UA-2026-09-03-005283-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278739
Семидубська сільська рада ЄДРПОУ: 04385362ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з вимірювання 16 показників якості води в 1 пробі води- ID: UA-2026-09-03-005295-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278738
ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиЗавершена -